Keystone logo

3 Магістратура Програми в Соціальні науки Країнознавство Тихоокеанські дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Країнознавство
  • Тихоокеанські дослідження
Сфери навчання
  • Соціальні науки (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Соціальні науки Країнознавство Тихоокеанські дослідження

Перший рівень післядипломної освіти, ступінь магістра зазвичай досягається лише після того, як студент отримує ступінь бакалавра. Більшість магістерських ступенів вимагають від 12 до 18 курсів коледжу, щоб завершити і зайняти близько двох років. Ті, хто закінчує курси, можуть продовжувати отримувати ступінь доктора.

Що таке майстер у дослідженні Тихого океану? Ця магістерська програма надає учням необхідні інструменти для того, щоб стати експертом у галузі регіонального обґрунтування та досліджень. Міждисциплінарний навчальний план, як правило, навчає студентів про історію та літературу країн Азії. Вони також можуть дізнатись про культуру, бізнес та політику. Особи можуть хотіти спеціалізуватися в конкретній галузі, такі як бізнес, гуманітарні та соціальні науки. Мова, міжнародна політика та управління розвитком - це лише вибірка курсів, які студенти можуть взяти.

Знання історії, культури та політики азіатських країн, як правило, є лише одним з результатів для студентів, які отримують ступінь магістра в галузі вивчення тихоокеанського регіону. Багато хто навчається, як проводити незалежне дослідження з використанням передових аналітичних методів та як перетворити нові знання в якісні дослідницькі проекти. Студенти також можуть отримати комунікативні навички, що включають активне слухання та письмове та усне спілкування, і всі ці навички можуть забезпечити кращі можливості для працевлаштування та підвищення заробітної плати.

Вартість отримання ступеня в тихоокеанських дослідженнях часто залежить від того, як довго студент буде в програмі, і чи доступні будь-які гранти чи стипендії. Фактори також є місцем розташування коледжу чи університету та його власної заздалегідь встановленої вартості за кредитну годину.

Тихоокеанські ступені навчання можуть забезпечити випускника достатньо навичок, що вони мають право на багато кар'єрних шляхів. Можливо, найпопулярнішою є робота як перекладача для правоохоронних органів, великих корпорацій чи уряду. Інші шляхи, які можуть вибрати особи, можуть включати фінансове консультування на азіатських ринках, іноземний консалтинг або іноземна кореспонденція. Уряди та великі корпорації найчастіше потребують тих, хто має ступінь тихоокеанського навчання, хоча деякі невеликі компанії та стартапи також можуть забезпечувати можливості для працевлаштування.

Студенти можуть навчатися в Інтернеті або в фізичному місці. Хоча навчання в Інтернеті є більш гнучким, фізичні університети також мають багато переваг. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.