Keystone logo

2 Магістратура Програми в Архітектурні дослідження Технічне креслення 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Архітектурні дослідження
 • Технічне креслення
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (2)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Архітектурні дослідження Технічне креслення

  Магістр дає студентам можливість розширити свої знання та навички в спеціалізованих областях навчання. Ці програми на рівні випускних класів звичайно можуть бути завершені протягом одного-двох років.

  Що таке майстер з технічного креслення? Ці програми спрямовані на побудову концептуального розуміння архітектури, інженерних та дизайнерських методів, а також практику володіння навичками, які будуть використовуватися в професійних умовах. Теми курсу можуть вивчати креслення у сфері образотворчого мистецтва, містобудування, технологій та наук про людину. Студенти заохочуються до створення навичок на основі сучасних проблем стійкості у міських середовищах. Вступ до програми, ймовірно, вимагатиме ступеня бакалавра в галузі архітектури або іншої тісно пов'язаної області.

  Отримання ступеня технічного креслення може принести користь студентам багатьма професійними та особистими способами. Вивчення ефективних методів дослідження, розуміння впливу соціальних та інженерних питань, а також здатність планувати та реалізовувати реалістичні проекти - це цінні навички, які слід використовувати для індивідуального збагачення та доступу до вигідних конкурентних позицій.

  Програми доступні на міжнародному рівні, тому витрати та тривалість курсів можуть відрізнятися залежно від кожної установи. Студенти, зацікавлені в зарахуванні, повинні звернутися до конкретних шкіл із запитами стосовно витрат та вимог.

  Закінчивши ступінь магістра з технічного креслення, випускники можуть отримати багато цікавих можливостей для кар'єри. Більшість потенційних робочих місць є розробниками в галузі архітектури. Інші поля, що потребують підготовки проектів, - це цивільне будівництво, електроніка та виробництво. Спеціальними посадами для професіоналів технічного креслення можуть включати архітекторів, дизайнерів продукції, програмістів, комп'ютерних інженерів, розробників CAD, дизайнерів додатків, електриків, фахівців з будівництва, дизайнерів інтер'єру та електронних фахівців.

  Гнучкі можливості заочного та онлайн-курсу доступні для студентів, які мають зайняті графіки, обмежений доступ або можливість відвідувати об'єкт. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.