Keystone logo

10 Магістратура Програми в Професійні дослідження Технології та інженерія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Професійні дослідження
 • Технології та інженерія
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (10)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Професійні дослідження Технології та інженерія

  Майстер професійного навчання (MPS) є диплом про вищу освіту розроблені сконцентруватися більш конкретно на одній області в рамках більш широкої міждисциплінарної галузі. Існує правило, акцент на реальних додатках навичок. Люди, які переслідують цю ступінь можете поглибити свої професійні знання у своїй поточній промисловості або може бути шукає для перемикання професійних передач.

  Які Професійні Дослідження в технології та інжинірингу? Ступінь такого роду можуть зосередитися на інформаційних технологій, або це може бути стурбовані проектування і планування будівництва. Різні програми можуть запропонувати курси, спрямовані активізувати студента знання предмета, щоб максимізувати його застосування до існуючих галузей. У більшості випадків, курс навчання буде поєднувати в класі лекції з польових робіт.Класи можуть включати інформатику, психологію, підтримки прийняття рішень, індустрії безпеки, управління ризиками, і з кризами і лихами. Програма може також передбачати, або вимагають, стажування або професійну проживання.

  Переваги МПС включають збільшення знання про те, як застосовувати набуті навички в реальних ситуаціях у професійній обстановці. Випускники можуть користуватися довірою розуміння свого предмета і як він працює під справжніх обставинах, перш ніж вони вийти на поле. Люди, які вже в галузі і які прагнуть цю ступінь поглибити і розширити свої знання можуть отримати вигоду з доданої вартості, який вони приносять до роботи. Професійна ступінь може збільшити потенційний дохід і гарантії зайнятості.

  Вартість навчання та реєстраційні збори варіюються залежно від програми і школи. Зв'яжіться зі школою, з програмою за вашим вибором для подробиці, що стосуються його вимоги за навчання.

  Є безліч кар'єрні можливості для випускників з Майстер професійного навчання в технології та інжинірингу. Області включають видобуток та інші галузі енергетики, рибальства, сільського господарства, туризму, громадської інфраструктури, міського та регіонального планування, транспорту, міського дизайну та аналітику ризиків катастроф, назвемо лише деякі з них. Безпека є полем збільшення можливість в інформаційній промисловості. Архітектура підприємства і безпеку інженерних ростуть полів, які повинні люди з конкретним досвідом.

  Наша база даних має широкий вибір програм, які пропонують професійне навчання градусів в технології і техніці з університетів по всьому світу. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.