Keystone logo

4 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технології навігації 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Технологічні дослідження
 • Технології навігації
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (4)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технології навігації

  Придбання ступінь магістра є великий наступний крок після закінчення зі ступенем бакалавра. Ступінь зазвичай займає від одного до трьох років, щоб закінчити. Отримання ступеня магістра часто призводить до більш високим рівнем кар'єри з більш виплата заробітної плати.

  Що Магістр навігації? Цей ступінь фокусується на ретельному освіти навігації та інших наукових областях, які пов'язані між собою. Студенти також можуть вивчати мобільного зв'язку, радіо- і не-радіо-технологій позиціонування серед інших речей. Після завершення студент може мати великі знання таких речей, як морської поїздки, авіаперельоти, і авіаційного електрозв'язку.

  Заробіток вашого майстра в навігації може допомогти вам у багатьох відношеннях. Ви будете мати великі знання навігації. Це може привести до успішних і виконання кар'єри з можливостями для просування частково засноване на вашій ступеня. Ці досягнення призвести до збільшення заробітної плати та почуттям задоволення.

  Вартість ступеня вашого господаря може широко варіюватися. Деякі фактори, які можуть визначити витрати на отримання вашої ступеня є країни ви переслідуєте свою ступінь в, яку установу ви обираєте, і кількість часу, який потрібен, щоб завершити ступеня.

  Коли ви заробили свій майстер в навігації, ви будете мати кілька варіантів для вашої кар'єри. Ви можете працювати в якості управління повітряним рухом людини, або ви можете вибрати кар'єру в море. Можливості працевлаштування включає можливості з виробниками повітряних суден, авіаційних телекомунікаційних компаній і авіакомпаній, а також на шельфі патрульних суден, пасажирських суден і науково-дослідних суден. Деякі кар'єра дати випускникові можливість подорожувати на військових кораблях і суднах внутрішнього плавання, або працювати зі змістом землі або консалтингових груп.

  Є безліч шкіл, які можуть допомогти вам отримати ваш ступінь.Часто заклади пропонують гнучкі дослідження, які дозволять вам продовжити роботу в морі або в повітрі під час роботи на ступінь. За допомогою цих програм, як правило, ступінь може бути завершено протягом двох років. Для початку, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.