Keystone logo

26 Магістратура Програми в Охорона здоров'я Наука про харчування Науки про харчові продукти Харчові технології 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Охорона здоров'я
  • Наука про харчування
  • Науки про харчові продукти
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (26)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Охорона здоров'я Наука про харчування Науки про харчові продукти Харчові технології

Ступінь магістра є першим кроком у випускній освіті, після отримання ступеня бакалавра. Отримання цієї ступеня сертифікує студентський досвід у своїй галузі навчання, що робить його академічною метою для багатьох. Заробляючи ступінь магістра, можна відкрити багату кар'єру.

Що таке майстер в галузі харчових технологій? Цей ступінь дає розуміння досліджень та розробок, пов'язаних з виробництвом продуктів харчування. Маючи на основі хімії та мікробіології, студенти можуть вивчати основи харчових властивостей та технології, що використовуються для їх реалізації та вдосконалення, а потім перейти до розробки та інновації харчових рішень. Це включає забезпечення якості та безпеки харчових продуктів, а також розуміння екологічних та соціальних питань.

Студенти на шляху до майстра в галузі харчових технологій можуть будувати навички планування та вирішення проблем, які можуть бути застосовані в інших місцях життя. Вони також зазвичай розвивають розуміння процесів досліджень та розробок, а також більш широкий погляд на вплив харчової промисловості та того, як правильно оцінити цей вплив.

Вартість навчання для магістра в галузі харчових технологій варіюється від одного навчального закладу до іншої, і програма зазвичай триває два роки, щоб завершити. Студенти повинні вивчати майбутні школи, щоб знайти більше інформації про ці витрати.

Спеціалісти з харчової промисловості завжди користуються попитом, тому визнання, яке поставляється разом з магістром у галузі харчових технологій, прокладає шлях до різних потенційних кар'єри. Багато випускників знаходять роботу в компаніях з виробництва продуктів харчування, від розробки та контролю за виробничими процесами до роботи інспекторів з контролю якості та тестувальників безпеки продуктів. Випускники також можуть працювати науковцями в галузі харчових продуктів у науково-дослідних інститутах, які займаються вивченням та випробуванням нових технологій переробки та консервування харчових продуктів.

Різноманітні програми для отримання магістра в галузі харчових технологій можна знайти у всьому світі. Інтернет-програми пропонують перевагу студентам, які потребують гнучкого графіку або живуть у віддалених районах. Щоб дізнатись більше, знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.