Keystone logo

73 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технологічний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Технологічні дослідження
 • Технологічний менеджмент
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (73)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технологічний менеджмент

  Магістр має ступінь аспірантури, яку студенти отримують після закінчення строгої програми навчання, яка може тривати від одного до трьох років. Для студентів, які отримали ступінь бакалавра, захист магістра може допомогти відкрити більш спеціалізовані, корисні та потенційно прибуткові кар'єрні можливості.

  Що таке майстер в галузі управління технологіями? Курсова робота для цієї програми поєднує принципи управління, бізнес-стратегії, проектування та інжинірингу, щоб підготувати випускників до визнання перспективних технологічних інновацій та нагляду за процесами розробки. Кандидати навчаються про теорії бізнесу та лідерства, з акцентом на управління технічними працівниками та розробкою нових продуктів. Деякі ступені програми дозволяють учням зосередити увагу на конкретному технологічному секторі, такому як інформаційні технології, в той час як інші програми прагнуть розвинути більш загальні навички.

  Майстер технологій управління може бути безцінним сьогодні, з огляду на швидко розвивається характер технологій та переваги, які бізнес отримує від того, що йде в ногу з такими досягненнями. Для фахівців, які мають досвід в галузі науки або техніки, цей ступінь може стати наступним кроком до лідерської ролі в управлінні проектами або проектами.

  Вартість заробітку магістра в галузі управління технологіями не фіксується між установами; замість цього вона змінюється залежно від таких факторів, як географія та структура програми. Щоб точно оцінити вартість заробітку майстра технологічного менеджменту, студенти повинні безпосередньо консультуватися з установами, які її пропонують.

  Професіонали, які заробили магістр в галузі управління технологіями, можуть забезпечити роботу керівниками проектів або займатися посадами на рівні виконавчої влади. Випускники можуть безпосередньо контролювати розробку нових та руйнівних технологій. Вони також можуть контролювати технічних працівників або консультувати роботодавців з використанням існуючої технології для покращення бізнес-операцій. Деякі випускники також можуть вибрати роботу як консультанти та надавати консультації підприємствам щодо ефективного використання технологій або розробки продуктів.

  Люди, які зацікавлені в отриманні цього ступеня, можуть це робити за допомогою звичайних курсів або онлайн. Віртуальні програми можуть надати користь тим людям, які бажають отримати свої ступені без виходу з роботи чи переселення. Сьогодні існує безліч гнучких магістерських онлайн-програм. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.