Keystone logo

16 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технологія будівельного виробництва 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Технологічні дослідження
 • Технологія будівельного виробництва
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (16)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технологія будівельного виробництва

  Після закінчення ступеня бакалавра багато студентів можуть продовжити навчання. Виконання ступеня магістра може дати студентам експертні знання у вибраному предметі навчання, кваліфікуючи їх для багатьох захоплюючих кар'єри після закінчення навчання.

  Що таке майстер у галузі будівництва? Це програма, яка зазвичай розроблена для того, щоб дати студентам досвід у кількох темах, пов'язаних з архітектурою, включаючи методи будівництва та дизайн. Індивідуальні заняття зазвичай охоплюють такі теми, як зелені методи будівництва, освітлення та акустичний дизайн. Кожен клас допомагає студентам глибше зрозуміти, як ефективно проектувати будівлі, в результаті чого унікальні та ефективні готові споруди.

  Студенти можуть розвивати багато критичних навичок, коли вони навчаються в програмі Master in Building Technologies. Креативне мислення та аналітичні здібності можуть допомогти студентам створювати унікальні дизайни, які створюють свою репутацію та можуть призвести до успіху роботи у майбутньому. Організація - це ще одна розвинена навичка, яка може допомогти студентам у своїй кар'єрі та особистих зусиллях.

  Щоб дізнатись, скільки коштує ступінь магістра, найкраще звернутися безпосередньо до майбутніх шкіл. Кожен університет варіюється в ціні, особливо серед шкіл різних країн. Місце розташування класу також може вплинути на вартість програми.

  Студенти із ступенем у галузі технології будівництва можуть мати різні цікаві кар'єри. Ті, хто вважає за краще відповідати за великі проекти, можуть вибрати працювати менеджерами проектів, тоді як інші можуть залишатися поза сценою як оцінювачі проекту. Деякі вирішили працювати будівельними менеджерами. Багато хто знаходить роботу як керівники проекту, і деякі з них можуть займати посади в якості оцінок будівництва. Інші вирішили проектувати будівлі як архітектори, не маючи безпосередньої участі в будівництві.

  Багато студентів, які навчаються за онлайн-навчанням, іноді бореться з відвідуванням заняття особисто. Взяття он-лайн класів може допомогти студентам збалансувати свою освіту з їх особистим життям. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.