Keystone logo

163 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технології 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Технологічні дослідження
 • Технології
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (163)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технології

  Магістр - це академічна кваліфікація, надана студентам, які успішно пройшли аспірантуру, демонструючи високий рівень знань у конкретній галузі. Тому це може бути життєздатним варіантом для студентів, які бажають поглиблювати свої знання у конкретному предметі. Щоб отримати право на отримання ступеня магістра, студенти повинні мати ступінь бакалавра або її еквівалент.

  Що таке майстер в галузі технологій? Технологія як академічне переслідування охоплює широке коло предметів. Вивчення технології передбачає багато різних навичок, методів та процесів. Студенти магістра за спеціальністю "Технології" часто спеціалізуються на інформаційних технологіях, бізнесі та технологіях, інженерних технологіях та технологіях. Навчальний план програми може включати такі курси, як управління базами даних, програмування в Інтернеті, технологічна стратегія та статистика. Люди можуть навчатися, як розробляти нові продукти, створювати та управляти технічними групами, а також запускати та управляти технологічними компаніями.

  Навички, отримані в програмі "Майстер-технологія", можуть дозволити випускникам продовжити кар'єру у цій галузі. Студенти часто розробляють спеціалізовані навички організації, аналітики та прийняття рішень, які допомагають їм виділятися з натовпу.

  Майстри в галузі технології ступенів пропонуються в різних школах по всьому світу. Деякі програми навіть можуть бути доступні віддалено, тому курси та витрати можуть відрізнятися залежно від університету. Рекомендується студентам звернутися до цікавого університету для отримання додаткової інформації стосовно вартості відвідування.

  Кар'єра в технології різноманітна і далекоглядна. Випускники можуть продовжувати кар'єру в управлінні інформаційними ризиками з державною бухгалтерською фірмою. Студенти також можуть знайти роботу як комп'ютерні аналітики, комп'ютерні програмісти, представники служб підтримки або системні аналітики. Майстер в області технологій, як правило, готує людей для кар'єрного зростання на високому рівні в провідних проектах бізнес-технологій, департаментів і навіть цілі організації.

  Школи в усьому світі пропонують різноманітні програми магістра технологій. Студенти можуть мати можливість навчатися в традиційній обстановці або отримати ступінь в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.