Keystone logo

93 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технологічні інновації 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Технологічні інновації
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (93)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Технологічні дослідження Технологічні інновації

Студенти, які переслідують ступінь магістра, часто сподіваються на подальше розвиток своїх знань у академічній сфері. Багато студентів використовують ці програми, щоб допомогти їм підготуватися до більш розвиненої ролі у галузі за їх вибором.

Що таке майстер з технології інновацій? Основна увага до технологічних інновацій дає студентам простір для вивчення унікального перетину між технологічним дизайном та розробкою продуктів. Часто ці програми можуть супроводжуватися фокусом на інженерні підходи та допомогти студентам отримати навички підприємництва та управління, а також технічні підходи. Програми часто зосереджуються на розвитку прибуткових підприємств та комерційних продуктів. Курси зазвичай охоплюють такі теми, як бізнес-стратегія, діагностичний дизайн, політика, винахід, розробка продукту, управління, стійкість та інтелектуальна власність.

Ця програма може допомогти учням придбати важливі галузеві навички. Навички управління, отримані під час програми, можуть допомогти розпочати покращення кар'єрних можливостей. Крім того, покращений розвиток продуктів та технологічні навички можуть допомогти студентам розширити кар'єрний розвиток та підвищити рівень майбутніх зарплат.

При розгляді витрат учням потрібно звернути увагу на окремі установи, які встановлюють власні збори. Тривалість може значною мірою впливати на загальну вартість навчання, і студентам, можливо, знадобиться бюджет відповідно.

Завершення магістра з технології інновацій може відкрити цікаві варіанти кар'єри для нових випускників. Багато студентів можуть вибирати посади керівників інновацій у технологічних корпораціях. У цьому випадку окремі особи можуть зосередитись на інноваційному менеджменті в рамках ланцюга постачання та операцій. Окрім того, деякі студенти можуть знайти посади керівників проектів у інженерних, комунікаційних та технологічних компаніях. За межами цієї можливості студенти можуть вибрати працювати на споживчому попиті та зв'язках зі ЗМІ як менеджери з маркетингу. Ці програми також дають студентам чудову нагоду отримати навички, необхідні для створення власних вигідних технологічних проектів.

Програми, розташовані в різних країнах, пропонують магістра в галузі технологій інновацій. Інтернет-програми можуть бути альтернативним варіантом для традиційних платформ. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.