Keystone logo

10 Магістратура Програми в Правознавство Політика Технологічна політика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Політика
  • Технологічна політика
Сфери навчання
  • Правознавство (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Правознавство Політика Технологічна політика

Мало хто може ігнорувати вибуху техніки в нашій сучасної епохи. Від бізнесу до розваг, сучасними технічними пристроями, програмне забезпечення та системи пронизують усі сторони нашого життя. Багато раді сидіти склавши руки і спостерігати за всіма останніми новими тенденціями, щоб знайти які входять до їхнього життя. Інші беруть більш активну участь підхід, з'ясовуючи, чому деякі технології успіху, а інші зазнають невдачі. Вони надходять в магістратурі для того, щоб отримати досвід, необхідний для кар'єри в технічній політиці.

Що таке Майстер в технічній політиці? Для багатьох, це розширення досліджень вони завершили в програмі бакалавра інформаційних технологій, програмного забезпечення, або суміжній галузі. Інші студенти приїжджають із, здавалося б, не пов'язаних між собою галузях, таких як економіка, математика, або в галузі фінансів.Студенти, що навчаються по вивченню програми магістра технічної політики в тих сил, які керують поява технології, у тому числі питань, пов'язаних з її планування, реалізацію і визнання.

Технологія випускники політики працюють на найвищих рівнях планування і проектування. Вони є ключовими персонал в обох технології планування та економічного аналізу. Як такі, вони знаходяться в постійному попиту, і команда одні з найвищих зарплат в ІТ та бізнес-планування громад.

Витрати на ступінь магістра в області програми технічної політики широко варіюються залежно від приймаючої організації. Витрати як правило, зосереджені на навчання та інвестиції в мережі готові ноутбука. Ця програма зазвичай триває кілька років.

Випускники стати експертів Зв'язки між розробниками технологій та економічних політиків.Експерти в технічної політики часто служать в комітетах, політиків, допомагаючи державних чи інвестиційних організацій оцінити достовірність різних варіантів дій у вирішенні технологій. Вони також служать з керівництвом високотехнологічних компаній для оцінки нових технологій і рентабельності реорганізації виробничих ліній для виконання нових вимог трендів.

Для потенційних Майстер у студентів-технічна політика, є багато чудових установ у всьому світі. Студенти у віддалених місцях, можуть виконати вимоги для багатьох з цих програм в Інтернеті. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.