Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 8 Магістратура в Теорія літератури 2023

8 Магістратура Програми в Теорія літератури 2023

Огляд

Ступінь магістра є неймовірним способом для студентів підвищувати свою освіту, а також створювати нові можливості для своєї кар'єри. Отримати приблизно рік або два роки для отримання ступеня магістра, який може бути завершено після одержання ступеня бакалавра.

Що таке майстер в літературній теорії? Сфокусовавшись на сенсі, філософії та інтерпретації літератури, студенти вивчають широкий спектр інформаційних та аналітичних навичок, що стосуються романів, прози та поезії. Деякі заняття у цій галузі можуть зосередитись на співвідношенні культури та літератури, а також на використанні риторики протягом століть. Деякі курси мають можливість для учнів навчати англійську мові особам, які вільно володіють мовою.

Студенти, які отримують майстер з літературної теорії, можуть навчитися аналізувати всі типи написання. Вони також навчаються швидко читати і можуть розвивати знання культури як в історичному, так і в сучасному часі, що сприяє вдосконаленню міжособистісних навичок. Ці навички допомагають учнів зміцнювати кандидатів при пошуку роботи.

Курси для цього ступеня можуть мати різну ціну, тому студенти повинні звернутися до свого коледжу чи університету, щоб дізнатися більше. Витрати можуть збільшуватися або зменшуватися в різних місцях по всьому світу.

Є кілька кар'єрів, які випливають з Майстра з літературної теорії. З прекрасним знанням літератури та прози, багато випускників стають англійськими професорами або лінгвістичними викладачами, а студенти також можуть працювати з перекладом або редагуванням. Оскільки літературна теорія настільки тісно пов'язана як з друкованими, так і з онлайн-написанням, багато студентів вирішують стати спеціалістами з маркетингу або журналістами.

Знаходження коледжу або університету, який пропонує онлайн-майстер з літературної теорії, не надто складно. В усьому світі існує багато шкіл, які мають курси з цієї галузі навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Теорія літератури
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання