Keystone logo

2 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Філософія Теорія вартості 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Філософія
  • Теорія вартості
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Філософія Теорія вартості

Після досягнення ступеня бакалавра, ви можете продовжувати вивчати ваш предмет у програмі магістра. Майстерність зазвичай триває два роки залежно від того, скільки курсів ви приймаєте відразу, чи відвідуєте ви школу протягом літа.

Більш конкретно, що таке майстер у теорії цінностей? Цей ступінь вивчає, як різні держави взаємодіють у міжнародному масштабі, зосереджуючись на тому, як держави можуть досягти своїх цілей гуманним шляхом. Два шляхи, якими ця програма може розходитися, полягає в тому, щоб зрозуміти, як вирішити конфлікти між державами або як запобігти таким конфліктам в першу чергу. Деякі курси у цій галузі включають міжнародні фінанси та іноземні мови.

Ця програма може навчити вас багатьом цінностям, включаючи вирішення конфліктів, організацію та культурну чутливість. Розв'язання конфліктів та культурна чутливість можуть допомогти вам взаємодіяти в нових або складних ситуаціях, тоді як організація - це вміння, яким ви можете звернутися до кожного аспекту свого життя.

Щоб обчислити вашу очікувану вартість для ступеня магістра, розгляньте реєстраційні збори та варіанти онлайн-курсів. Якщо потрібно рухатись, вартість життя може змінюватися, так що це ще одна точка даних, яку слід включити до вашого аналізу. Вищі ступені часто пропонують стипендії, тому шукайте будь-які доступні у вашому полі.

Теорія цінності випускника може підготувати вас до кількох робочих місць. Одна з областей, де ви можете шукати роботу, - це робота уряду. Державні установи часто потребують когось, хто може здійснювати навігацію іноді суперечливими бажаннями міжнародних держав. Якщо ви зосереджуєтесь на значенні цього поля, то шукайте роботу в міжнародних компаніях. Знання багатьох культур також корисні для роботи в освіті.

Ця область навчання існує в багатьох університетах по всьому світу. Якщо ви можете закінчити свою ступінь в Інтернеті, це відкриє вам більше можливостей. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.