Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 16 Магістратура в Теоретична фізика 2023

16 Магістратура Програми в Теоретична фізика 2023

Огляд

Магістерські ступені доступні в різних форматах, таких як магістр наук, магістр ліберальних мистецтв та магістр досліджень. Закінчення цих ступенів займає, в середньому, від одного до двох років зарахування на повний робочий день або два-чотири роки зарахування на роботу за сумісництвом.

Що таке майстер теоретичної фізики? Студенти, які навчаються за спеціальними планами фізики, зазвичай вивчають поєднання квантової механіки, квантової теорії, прикладної фізики та передової математики. Курси включають складні математичні та теоретичні теми і часто доповнюються лабораторними годинами, де студенти отримують практичний досвід досліджень. Окрім вивчення класичної фізики, аспірантам пропонуються такі спеціалізації, як астрофізика, фізика частинок, нанотехнології, біофізика та вища математика, щоб ще більше вдосконалити свої навички в цій різноманітній дисципліні.

Студенти, які переслідують теоретичну фізику на рівні магістра, часто вдосконалюють свої навички як математичних вчених, розвиваючи сильний досвід досліджень, обчислювальні здібності на експертному рівні, а також надмірні уявлення про цифри, які можуть призвести до кар'єрного росту, а також до великих можливостей для вирішення проблем в повсякденному житті

Ступінь магістра може відрізнятися за рівнем вартості, оскільки кожна школа, програма, мовна програма та студент є іншою. Багато університетів пропонують майбутнім студентам прогнозовані бюджети на основі їх унікальних планів, а також фінансових офісів, щоб допомогти в плануванні та запитах.

Оскільки теоретична фізика така різнорідна сфера, не повинно бути несподіванкою, що можливості для працевлаштування, як правило, великі для випускників. Потенційні галузі, відкриті для студентів, включають дослідження, охорону здоров'я, технології та енергію. За винятком роботи викладачів або дослідників у межах університетів, випускники також іноді продовжують працювати як біомедичні технології, геофізики, робототехніка та нанотехнологи. Крім того, багато теоретичних фізиків працюють разом з інженерами як приватних, так і державних агентств оборони в усьому світі.

Як і більшість ступенів з важкою лабораторною спрямованістю, магістр теоретичної фізики зазвичай вимагає зарахування до кампусу для завершення. На щастя, програми доступні по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Природничі науки
  • Фізика
  • Теоретична фізика
Сфери навчання
  • Природничі науки (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання