Keystone logo

47 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Телекомунікації 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Телекомунікації
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (47)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Технологічні дослідження Телекомунікації

Майстер в телекомунікаційних призначений для людей, які хочуть познайомитися курсові зосередитися на техніці та інформатики, надалі розвиватися професійно, і будувати нові кваліфікації, щоб стати більш конкурентоспроможними на ринку праці. Проведення вчений ступінь в цій області надає безліч різних шляхів, які можуть бути здійснені.

&nbsp

Що таке Майстер в галузі телекомунікацій? Майстер в телекомунікаційних озброює студентів з необхідними знаннями, такі як проектування мережі та управління проектами. Прагнучи учасники також дізнаєтеся про основні будівельних блоків операційних систем та зв'язку інженерних принципів. Студенти можуть вибрати варіанти з широкого спектру курсів, які відповідають їх особистим інтересам, у тому числі системних протоколів, безпеки зв'язку і оцінки результатів діяльності.

&nbsp

Є безліч причин, чому студенти вирішують завершити ступінь магістра в галузі телекомунікацій, а вчить різні поняття.Крім того, вчений ступінь в цій області дозволяє людям швидко піднятися в комп'ютерній мережі, управління бізнес-інформаційної безпеки та телекомунікацій.

&nbsp

Вартість коливається залежно від закладу, а програма, як правило, триває від одного до трьох років. Це гарна ідея для майбутніх студентів досліджувати школу повністю, щоб забезпечити, що програма, пропонована відповідає їх очікуваних цілей.

&nbsp

Люди, які заробляють ступінь свого господаря в телекомунікації регулярно опиняються у високій попиту на ряд кар'єрних перспектив, таких як Network Analyst, розробник систем, системний інженер, телекомунікації консультанта або адміністратора мережі. Ці можливості працевлаштування стають все більш конкурентоспроможними. Студенти отримають міцну основу телекомунікаційної, навчитися взаємодіяти з викладачами, студентами та фахівцями галузі за рахунок інтенсивного досвіду навчання.

&nbsp

Міжнародні та вітчизняні варіанти на різних університетів. Онлайн курси ідеальною альтернативою для людей, що живуть по всьому світу з обмеженим доступом у приміщення. Інтернет-даних варіантів також підходить для людей, які мандатом гнучкий графік. Щоб знайти правильну школу для вас, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.