Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 33 Магістратура в Телекомунікаційна інженерія 2024

33 Магістратура Програми в Телекомунікаційна інженерія 2024

Огляд

Студенти часто проводять заняття на майстерному рівні після закінчення бакалаврських студій в суміжній галузі. Програми зазвичай тривають від двох до п'яти років, залежно від статусу зарахування.

Що таке майстер в галузі телекомунікаційної інженерії? Цей тип програми часто приймається як продовження загального вивчення електротехніки. Як і багато інших програм магістра в галузі прикладних наук та суміжних галузей, навчальна програма телекомунікацій та інженерних мереж є відносно сфокусованою. Отже, вони, як правило, коротше, ніж середній курс магістра, що займає лише один рік для виконання в деяких установах. Студенти повинні розраховувати на розділи, що досліджують такі питання, як супутниковий зв'язок, оптичні мережі, системи світлових хвиль, управління сигналами та проектування мережі.

Студенти, як правило, закінчують програму проектування та інженерії телекомунікацій з підвищеним технічним вмінням та теоретичним розумінням, що часто призводить до кращих навичок вирішення проблем. Випускники магістерської програми також можуть набувати ділової прихильності для просування своєї кар'єри. Вплив мережі достовірних радників та мотивованих однолітків під час програми може також стати активом у студентських наукових роботах.

Витрати на інженерні програми зазвичай залежать від кількох факторів. Таким чином, вартість значно відрізняється від однієї програми до наступної; студенти можуть добре попрацювати, щоб отримати загальну оцінку від кожного навчального закладу перед поданням заявки.

Ці програми, як правило, розуміються для підготовки зрілих кандидатів на дослідження, керівництво або викладацькі посади в галузі розвитку телекомунікацій. Наприклад, мережевий інженер може керувати командою, відповідальною за роботу обладнання в бізнес-центрі зберігання даних, центрі дроту або аналогічному об'єкті. Інженери-електрики з мережевими та комунікаційними спеціальностями можуть брати участь у дослідженні потенціалу передачі нових матеріалів та технологій. Підприємницькі випускники можуть залучити себе до спільноти, де вони працюють, де вони можуть використовувати свої знання з технологій зв'язку для розробки мережевих рішень для нових галузей промисловості, таких як космічні подорожі, самохідні автомобілі та штучний інтелект.

Є багато місць, де можна отримати магістра в галузі телекомунікаційної інженерії. Розділи деяких програм можуть навіть бути доступними в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Електротехніка
  • Телекомунікаційна інженерія
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (33)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання