Keystone logo

29 Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Телевізійні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Телевізійні дослідження
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (29)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Телевізійні дослідження

Отримання ступінь магістра в галузі телевізійних досліджень потрібно велике дослідження через акредитованій програмі вищої. Студенти, які бажають збільшити свої можливості кар'єрного росту після закінчення повинні розглянути багато варіантів доступні для них з однієї установи до іншої.

&nbsp

Що таке Майстер на телебаченні досліджень? Студенти з творчими умами і пристрастю до фільму часто вважають, що вони тягнуться до теле- і кіноіндустрії. Займаючись Післядипломна освіта на телебаченні часто включає в себе вивчення цифрового кіно, історії телебачення й кіно, а також соціальних і політичних аспектів фільму, і як вони впливають на аудиторію. У телевізійних досліджень, студенти можуть вибрати більш конкретні галузі навчання, які звертаються до їх індивідуальними здібностями і інтересами.

&nbsp

Після отримання освіти Master Level на телебаченні навчання студенти можуть отримати практичний досвід, необхідний, щоб зробити вплив у сучасному ТВ і кіноіндустрії.Повідомлення-град освітній дослідження може відкрити нові двері для мереж та побудови кар'єри.

&nbsp

При спробі заздалегідь планувати вартості майстром у телевізійній програмі досліджень, важливо, що студенти розуміють різні ціни за навчання, які знаходяться в місці з однієї установи до іншої. Вартість навчання може змінюватись значно в різних регіонах світу, і це може бути пов'язано з такими факторами, як програми популярності, розмір установи або шанованою команди. Студенти можуть працювати з фінансовим консультантом у їхній школі інтерес для визначення витрат на завершення їх обрану програму.

&nbsp

Після закінчення школи, студенти можуть шукати роботу в таких областях, як сценариста, сценографії для телебачення або театру, і кіновиробництва. Можливості в рамках телевізійної індустрії нескінченні, з десятками осіб, необхідних на одному комплекті для виробництва телевізійних шоу або фільм.Для студентів, зацікавлених у підвищенні рівня їхньої обізнаності телебачення і пов'язаних з ними технологій, дізнатися більше про майстер у телевізійній програмі дослідження можуть допомогти їм вибрати правильний основний всередині поля.

&nbsp

Для заявку на навчання, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.