Keystone logo

8 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Творчі індустрії 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Бізнес-дослідження
 • Творчі індустрії
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (8)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Творчі індустрії

  Ступені креативних індустрій – це міждисциплінарні програми, які зосереджені на творчих галузях та їх перетині з бізнесом, технологіями та культурою. Ці ступені мають на меті озброїти студентів необхідними знаннями та навичками, щоб досягти успіху в кар’єрі в креативній економіці. Програми часто поєднують елементи мистецтва, дизайну, ЗМІ, розваг і підприємництва.

  Ступені креативних індустрій можна знайти на різних рівнях, включаючи асоційовані, бакалаврські, магістерські та докторські програми.

  На рівні бакалаврату студенти зазвичай отримують широке розуміння різних творчих дисциплін. Вони також можуть дізнатися про принципи маркетингу, менеджменту та підприємництва, які допоможуть їм досягти успіху в креативній економіці.

  Програми магістратури зазвичай пропонують більш спеціалізовані курси та дослідницькі можливості. Студенти можуть вирішити зосередитися на певній галузі в креативних індустріях, як-от управління мистецтвом, культурна політика або творчі технології.

  Випускники зі ступенем креативної індустрії можуть знайти роботу в широкому діапазоні секторів, таких як реклама, кіно та телебачення, музика, образотворче мистецтво, ігри, мода тощо. Крім того, вони можуть вибрати кар’єру в галузі управління мистецтвом, маркетингу, зв’язків з громадськістю або підприємництва, або в творчих організаціях, або відкриваючи власні підприємства.

  Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.