Keystone logo

7 Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Танці Дослідження танців 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Танці
  • Дослідження танців
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Танці Дослідження танців

Майбутнє танцювальних студентів у всьому світі часто лежить в руках тих, хто бажає пройти вищу освіту у предметі. Майстер в танцювальних студіях може надати студентам знання, які їм необхідні, щоб здобути свої танцювальні навички на зовсім новому рівні.

Що таке майстер в танцювальних студіях? Цей тип програми, як правило, зосереджений на передових елементах танцю. Хоча ступінь бакалавра може зосередитися більше на техніці, ступінь магістра в галузі танцювальних досліджень також включає дослідження та аналіз танцю та його історію. Багато програм вимагає написання і захисту дисертації, а також декілька наукових робіт, що підлягають підготовці під час навчання. Тривалість навчання зазвичай триває від одного до двох років.

Вивчення ступеня магістра в галузі танцювального навчання може допомогти студентам отримати більшу вдячність за всі елементи, пов'язані з танцювальним виробництвом. Деякі програми можуть навіть дати студентам можливість продемонструвати свої танцювальні здібності та знання перед різними аудиторіями.

Вартість заробітку магістра в танцювальних студіях відрізняється залежно від того, де студенти планують навчатися. Студенти повинні брати до уваги витрати на костюми, приватні тренінги та подорожі для виступів. Щоб дізнатися про всі витрати, обов'язково ретельно вивчіть програму, яку ви розглядаєте.

Здебільшого, випускники танцювальної програми підвищеного рівня продовжують стати вчителями у державних або освітніх установах. Деякі з них можуть займатися кар'єрою у професійних виробництвах або як консультанти з різними установами. Деякі студенти можуть навіть вибрати ступінь магістра за ступінь кандидата наук у галузі танцювальних студій. Розширений курс дає студентам достатньо знань та досвіду для успіху в галузі танцю професійно.

Студенти можуть подати заявку і, можливо, заповнити деякі курси в Інтернеті. Ступінь бакалавра в суміжній галузі, можливо, доведеться заробити спочатку, хоча це може бути не завжди таким. Для отримання додаткової інформації, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.