Keystone logo

2 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Сімейний бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Бізнес-дослідження
 • Сімейний бізнес
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (2)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Сімейний бізнес

  Ступінь магістра ідеально підходить для студентів, що бажають продовжити своє навчання в більш конкретній галузі дослідження, ніж за програмою бакалаврату зазвичай можуть надати. Ця програма є відмінним продовженням до отримання ступеня бакалавра і, як правило, займає до двох років, щоб закінчити.

  Що таке Майстер в сімейний бізнес? Цей ступінь програма вчить уточнені навички ведення бізнесу в контексті динаміки сім'ї. Учні дізнаються, як розробити ефективну фінансову стратегію, портфель управління активами і політики для ведення бізнесу. Деякі з ключових аспектів управління сімейним бізнесом є чітке визначення ролі і обов'язки кожного члена, встановлення ефективної комунікації і створення балансу між ділової та сімейного життя. Студенти вивчають, як об'єднати інтереси сім'ї з придбанням багатства, щоб розвинути сильне майбутнє для всіх.

  Студенти, які отримують ступінь магістра цього краще підготовлені до лиця унікальні проблеми володіння сімейним бізнесом. Вони розуміють важливість створення збалансованих відносин сімейних під час водіння успішних результатів в бізнесі.

  Плата за навчання і збори, пов'язані з цією програмою варіюватися в залежності від установ. Перевірте з Приймальної відділів коледжів ви зацікавлені в участі.

  Бізнес і кар'єра можливості по завершенні цієї програми може бути нескінченним. Випускники можуть почати свої власні сім'ї працюють компанії в області їх особистих і фінансових інтересів. Деякі випускники можуть створювати інвестиційні фірми або надання фінансових послуг фізичним та юридичним особам, в той час як інші можуть схилятися до технологічної галузі або створювати лінії продукту з урахуванням ринкових ніш. Сім'ї мають повну свободу дій над своїм майбутнім і які бізнес-починаннях вони хотіли б продовжити.

  Онлайн програми доступні для працюючих фахівців і тих, хто зацікавлений в довгостроковій дистанційного навчання. Розширюючи свій пошук, щоб включити варіанти онлайн, ви збільшуєте свій пул університетів, а також свій потенціал прийому. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.