Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 16 Магістратура в Сучасні мови 2023/2024

16 Магістратура Програми в Сучасні мови 2023/2024

Огляд

Магістерська ступінь - це ступінь, присуджена особам, які вирішили взяти додаткові курси для просування своїх знань у вибраній галузі. Програма зазвичай вимагає, щоб студенти присвятили ще два роки життя своєму вихованню.

Що таке майстер сучасних мов? Магістр в цій галузі навчань, як правило, призначений для підготовки студентів до подальших досліджень у політиці та іноземній дипломатії. Учні можуть взяти курси, які зосереджують свою увагу на поєднанні вивчення політики з поглибленим вивченням інших мов, у тому числі з Африки, Близького Сходу та Азії. На відміну від більшості інших магістерських програм, магістр в цій галузі зазвичай займає чотири роки: два роки, протягом яких студенти можуть розраховувати на строгий вивчення мов, і два роки, протягом яких вони можуть пройти підвищення кваліфікації з методології соціальних наук.

Особи, які заповнюють цю програму в повному обсязі, можуть піти з цілою низкою цінних навичок. Окрім твердого розуміння інших мов, вони також можуть мати глибоке розуміння політики та здатності аналізувати та інтерпретувати складні питання. Кожен з цих навичок може бути використаний у ряді напрямків кар'єри.

Вартість ступеня магістра на сучасних мовах залежить від ряду факторів, включаючи, але не обмежуючись цим, університет, режим навчання (в класі або онлайн) та тривалість програми. Перспективні студенти повинні проводити свої дослідження перед поданням заявки.

Випускники цієї програми можуть претендувати на багато захоплюючих позицій у кількох секторах. Деякі посади людей, які мають такий ступінь, можуть розраховувати на перекладача, дипломата, вчителя, працівника міжнародної допомоги, детективу, виконавчого директора з маркетингу, журналіста-транслятора, менеджера з логістики та розподілу, патентного екзаменатора та вчителя іноземної мови.

Учні мають багато варіантів, коли мова заходить про те, де вони навчаються. Ряд закладів пропонують онлайн-курси, які зручні для багатьох. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Мовні дослідження
  • Сучасні мови
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання