Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 13 Магістратура в Сучасна історія 2023

13 Магістратура Програми в Сучасна історія 2023

Огляд

магістратура ступеня доступна для студентів, які закінчили ступінь бакалавра у відповідній області. Ті зараховано вивчити детальні теоретичні теми і виклик, щоб продемонструвати компетентність їх курсові. Ці програми, як правило, вимагають два додаткових років очного навчання, щоб закінчити.

Ви можете бути здивовані, що майстер в сучасній історії? Це дуже схоже на загальну програму історії, але вона в основному зосереджена на питаннях, пов'язаних з останніми двох століть. Студенти проводять час, досліджуючи важливі події, які сформували сучасний світ. Теми часто включають в себе політичні тенденції, конфлікти і економічні системи. Деякі програми матимуть глобальний підхід і досліджувати цілий ряд культур і подій. Інші будуть звужуватися в на західних держав, таких як Великобританія та США. Незалежно від того, швидкий технічний прогрес і культурне розширення домінувати багато дискусій.

Дослідження є одним з основних компонентів цих програм, а також студенти розвивати аналітичні навички за допомогою своїх дослідницьких вправ. Вони вчаться критично оцінювати джерела інформації і класифікувати їх на основі достовірності. Студенти також навчитися вести точний облік і поліпшити свої листи і комунікативні здібності.

У вартість навчання і плата встановлюються в університетах. Ті, хто цікавиться повинні звернутися до Приймальної відділи установ в стадії розгляду.

Після закінчення одного з цих ступенів, випускники підготовлені для різних професій. Деякі з них стають педагогами і проводять заняття на різних рівнях державних і приватних систем освіти. Випускники можуть також працювати з розробки нових освітніх ресурсів. Їх аналітичні можливості дозволяють їм критикувати, редагувати і писати підручники і навчальний матеріал. Деякі з них працюють в якості журналістів в областях, пов'язаних з поточними подіями.Інші працюють в музеях, як куратори або колонки за спеціальними темами, що становлять історичний інтерес.

Важливо, щоб розглянути, як багато варіантів, як це можливо, до прийняття рішення по конкретній програмі. Якщо ви не можете взяти відпустку або подорожі для традиційних класів, ви можете скористатися онлайн-університету. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Історія
  • Сучасна історія
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання