Keystone logo

10 Магістратура Програми в Інженерні дослідження Морська інженерія Суднобудування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Морська інженерія
  • Суднобудування
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Інженерні дослідження Морська інженерія Суднобудування

Майстер 'и ступінь в цілому відповідає після завершення бакалаврату науки. Платні 3:57 років, щоб закінчити, майстер 'и ступінь програми, як правило складаються з суміші курсової роботи і науково-дослідних проектів. Майстер 'и тезу, як правило, потрібно в останній рік навчання.

Особи, які розглядають вчений ступінь у галузі машинобудування та конструкції кораблів можете запитати, "Що таке Майстер у Військово-морській архітектурі? " В цілому, що складається з передових досліджень у науці проектування суден, у тому числі моделювання та тестування, а також глибоке розуміння пов'язаних принципів, таких, як динаміка рідини, майстер 'и ступінь в галузі військово-морський архітектури готує студентів для досягнення успіху в морських позицій галузі.

Серед переваг прийняття ступінь магістра в галузі корабельної архітектури включає в себе передові компетенції в навички і знання, пов'язані з морських суден і споруд.Деякі студенти проводитимуть майстер 'и ступінь в галузі військово-морський архітектури в рамках підготовки до докторантури у відповідній галузі.

Вартість майстер у військово-морський архітектури ступеня в різних університетах по всьому світу варіюється залежно від частини світу і конкретній країні, де програма пропонується. Більш детальна інформація про очікувані витрат на навчання і витрат можна отримати зі шкіл у наведеному нижче переліку.

Кар'єра в дизайні, виробництві та експлуатації морських суден для успішного студента майстром в програмі корабельної архітектури включають позиції в органах державної влади та морської оборони в країнах по всьому світу. Морська індустрія кар'єра варіюються від проектування і будівництва до експлуатації та технічного обслуговування морських суден і споруд усіх типів. Покращений знання та підвищення кваліфікації успішного магістра в галузі корабельної архітектури користується попитом у конкурентоспроможну заробітну плату в багатьох районах світу.

Програми для магістра у військово-морський архітектури ступеня, у тому числі спеціалізованих доріжок та інших унікальних областях дослідження і вивчення, запропоновані в університетах по всьому світу. Легко дізнатися більше про конкретні пропозиції в школах, які пропонують корабельної архітектури майстер 'и ступінь. Просто пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.