Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 21 Магістратура в Сталий бізнес 2023/2024

21 Магістратура Програми в Сталий бізнес 2023/2024

Огляд

Отримання ступеня магістра є загальним кроком для студентів, які пройшли ступінь бакалавра в суміжній галузі. Ця нагорода визнає досвід спеціалізації у конкретній галузі навчання та може відкрити можливості для вищих посад.

Що таке майстер у сталого бізнесу? Майстер в області сталого бізнесу - це спеціалізований ступінь, який навчає студентів основним принципам корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Учасники вивчають шляхи впровадження соціальної та екологічної політики та процесів, щоб сприяти соціальному та екологічному благополуччю, а також економічній стабільності. Майстер-студенти можуть пройти курси з різних предметів, таких як сталі економіка та менеджмент, природні та людські спільноти, міжнародні перспективи у стійкому бізнесі, будівництво соціального капіталу та промислова екологія.

Отримання майстра у сфері сталого бізнесу забезпечує людей з навичками, такими як стратегічне управління, етичні міркування, створення команди та ефективне спілкування. Ці навички широко застосовуються і можуть покращити перспективи роботи та можливості для просування в багатьох різних галузях.

За останні десять років студенти магістра в галузі сталого бізнесу стали загальноприйнятими в усьому світі, і на них є безліч спеціальних програм. Плата за реєстрацію та зарахування може дуже відрізнятися, тому важливо, щоб заявники безпосередньо зверталися до школи за детальною інформацією про програму.

Випускники магістра в галузі сталого бізнесу можуть працювати у державних установах, компаніях або вищих навчальних закладах. Цей ступінь готує окремих осіб до позицій в аналізі стабільності або управління та забезпечує недавні випускники вступити в професійний світ. Менеджери з питань стабільності можуть зосередити увагу на конкретних типах проектів, включаючи аналіз ланцюга постачання та моніторинг викидів парникових газів, екологічне моніторинг, стале фінансування / інвестування та дотримання державних та федеральних екологічних правил.

Особи, які розглядають майстер у галузі сталого бізнесу, можуть вибирати з різних шкіл у всьому світі. Багато закладів пропонують онлайн-курси та дистанційні навчальні ресурси, що полегшує фізичним особам отримання ступеня без переміщення. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Дослідження сталого економічного розвитку
  • Сталий бізнес
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (21)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання