Keystone logo

26 Магістратура Програми в Дослідження сталого розвитку Екологічна стійкість Стійке сільське господарство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Екологічна стійкість
  • Стійке сільське господарство
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (26)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження сталого розвитку Екологічна стійкість Стійке сільське господарство

Ступінь магістра є відмінним способом показати відданість і пристрасть до професії. Досягнення вищої освіти може призвести до кращих пропозицій про роботу та кар'єри, яка задовольняє як особисто, так і професійно.

Що таке майстер у галузі сталого сільського господарства? Цей тип ступеня вчить вплив сільськогосподарської практики на природне середовище та як мінімізувати вплив при максимізації виробництва. Індивідуальні програми можуть бути регіональними або забезпечувати більш глобальний підхід. Зазвичай існують різноманітні теми з питань сільського господарства та біологічних наук, які виховують учня у засобах виробництва, найкращих методах управління та інших аспектах сталого сільського господарства.

Студент цього ступеня може навчитися бути в курсі сучасної сільськогосподарської практики та виробництва продуктів харчування. Студенти також можуть дізнатись, що стосується "органічної" диференціації, а також економічного впливу сталого сільського господарства. Ця освіта може допомогти інформувати про рішення в повсякденному житті.

Вартість навчання магістра в галузі сталого сільського господарства варіюється в залежності від того, які школярі хочуть відвідувати і де він знаходиться. Існує безліч варіантів.

Є багато позицій у галузі стійкого сільського господарства, починаючи від дослідницьких та практичних завдань. Можна стати фермерським керівником або директором стійкості в харчовій промисловості. Фізичні особи з майстром у галузі сталого сільського господарства можуть знайти педагогічні посади в багатьох здібностях, щоб допомогти підготувати наступного покоління виробників та виробників до сталого розвитку. Є також фонди, організації та державні установи, яким потрібні дослідники для подальшого прогресу в галузі сталого сільського господарства.

Школи у всьому світі пропонують ступені в галузі сталого сільського господарства, тому можна отримати такий вид освіти у багатьох місцях. Зазвичай цей тип програми триває два роки. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.