Keystone logo

17 Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Комунікація Стратегічна комунікація 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Комунікація
  • Стратегічна комунікація
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Комунікація Стратегічна комунікація

У світі стратегічних комунікацій ви поринете в захоплюючу сферу, яка вдосконалить ваші навички планування, реалізації та оцінки ефективних комунікаційних стратегій. Опираючись на різноманітні дисципліни, такі як маркетинг, зв’язки з громадськістю, реклама та медіа-дослідження, ви навчитеся створювати цілісні та цілеспрямовані повідомлення, які резонують із різними аудиторіями.

Навчальна програма стратегічної комунікаційної програми є широкомасштабною та має на меті надати студентам цілісне розуміння цієї галузі. Він включає такі предмети, як медіа та технології, теорія комунікації, написання та редагування, цифровий маркетинг і управління кампаніями.

Випускники в цій галузі мають багато можливостей кар'єрного зростання. Як фахівець зі зв’язків з громадськістю ви можете розвивати та підтримувати позитивний імідж для клієнтів, керувати зв’язками зі ЗМІ та створювати переконливі комунікаційні матеріали, як-от прес-релізи та вміст у соціальних мережах. Або виконайте роль менеджера з маркетингу, де ви плануватимете та реалізовуватимете маркетингові стратегії для просування продуктів чи послуг за допомогою дослідження ринку, реклами та рекламних кампаній. Інші захоплюючі посади включають менеджера з реклами, менеджера соціальних мереж, спеціаліста з комунікацій та стратега контенту.

Ознайомтеся з нашими програмами стратегічної комунікації та знайдіть ідеальну програму для себе.

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.