Keystone logo

125 Магістратура Програми в Економічні дослідження Статистика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Статистика
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (125)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Економічні дослідження Статистика

Після отримання ступеня бакалавра, багато студентів зацікавлені в наступному кроці в їх освіті. Майстер - це програма післядипломної освіти, яка зазвичай триває від одного до трьох років, щоб завершити. Курсова робота більше зосереджена на аспекті кар'єрного росту, що дозволяє особам спеціалізуватися в рамках своєї професії.

Що таке майстер в статистиці? Основна увага в цій ступені, як правило, забезпечує глибоке та широке теоретичне розуміння статистики, але з акцентом на практичні застосування. Те, як математичні науки можуть бути застосовані в сучасному суспільстві, різноманітні, і нові галузі продовжують розвиватися. Студенти цього типу програми можуть вивчати методи збору даних, обчислення ризиків, екологічну та просторову статистику, алгоритмічні програми та математичні теорії та методології.

Фізичні особи з поглибленим ступенем оснащені знаннями та досвідом, щоб досягти успіху в ряді напрямків кар'єри на міжнародному ринку праці. Вони також можуть зарахувати до доктора філософії. Програма, яка відкриває двері для професії в галузі освіти та досліджень.

Вартість ступеня магістра дуже залежить від широкого кола доступних програм. Деякі установи вимагають дослідницьких проектів, тез або стажування, які впливають на тривалість курсу. Місце проведення університету також впливає на витрати. Тарифи, графіки навчання та витрати на навчання відрізняються.

Професію, яка вимагає від статистиків, занадто багато для переліку завдяки поширеній потребі цього навику, але поля включають в себе медичну, страхову, фінансову, політичну та індустріальну, щоб назвати декілька. Випускники можуть допомагати компаніям у процесі прийняття технічних рішень, надавати статистичні знання для корпоративних операцій або оцінити можливі випадки шахрайства. Банки, дослідники ринку та фармацевтичні компанії активно набирають статистиків, і багато студентів зараховуються до професійних посад до закінчення навчання.

Університети по всьому світу пропонують ступінь магістра статистики, і вони часто стають доступними в Інтернеті для тих, хто не може перемістити або налаштовувати повсякденні заняття, щоб дозволити відвідувати заняття в повний робочий день. Щоб знайти навчальний заклад, який відповідає вашим потребам у навчанні, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.