Keystone logo

14 Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Туризм Сталий туризм 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Туризм і готельний бізнес
  • Туризм
  • Сталий туризм
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Туризм Сталий туризм

Магістерська програма підвищує кваліфікацію, яку навчають студенти в програмах бакалавра. Студенти стають експертами у своїх заданих галузях та відкриють двері для більш прибуткових кар'єрних перспектив.

Що таке майстер у стійкому туризмі? Як випливає з назви, дослідження сталого туризму розглядає перетин екологічного та індустріального туризму. Студенти можуть вивчати бізнес-менеджмент, гостинність та стійкість, щоб розвивати способи інновацій. Деяким учням може знадобитися заповнити магістерську роботу для завершення програми. Студенти часто можуть зосередити свої заняття на економіці туризму, стратегічному управлінні, маркетингу тощо. Денні курси можуть потребувати від одного до двох років, щоб заробити магістра в галузі сталого туризму залежно від програми.

Студенти, які випускники з магістра в галузі сталого туризму, як правило, отримали навички управління бізнесом, які цінують багато компаній. Крім того, роботодавці можуть шукати цих випускників через їх навички критичного мислення та розуміння великих ринкових сил.

Деякі майстри у сфері сталого туризму можуть коштувати більше, ніж інші. Важливо, щоб студенти перевіряли зі своїми університетами, щоб побачити, скільки коштуватимуть їхні конкретні програми. Вони повинні запитати про вартість кредитної години, про кількість годин кредиту, які вони можуть потребувати, а також про різницю в вартості місцевих або іноземних студентів.

Після закінчення магістра в галузі сталого туризму люди можуть мати багато можливостей для кар'єри. Деякі випускники стають директорами туризму, які контролюють діяльність готелів, курортів та інших туристичних напрямків. Інші продовжують працювати для туристичних компаній, таких як круїзні лінії. Ці консультанти та радники працюють над тим, щоб зробити їхню компанію більш екологічною, не жертвуючи якістю. Деякі з цих фахівців працюють на рівні директора в компаніях, орієнтованих на туризм, і керують цілою командою колег-професіоналів.

Подібно тому, як туризм може забрати вас де завгодно, студенти можуть заручитися магістром у сфері сталого туризму з будь-якого місця з доступом до Інтернету. Студенти, які віддають перевагу традиційним класам, можуть вибирати серед місцевих, регіональних та міжнародних університетів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.