Keystone logo

86 Магістратура Програми в Дослідження сталого розвитку Дослідження сталого економічного розвитку Стале управління 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Дослідження сталого економічного розвитку
  • Стале управління
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (86)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження сталого розвитку Дослідження сталого економічного розвитку Стале управління

Магістерська програма часто виконується після закінчення ступеня бакалавра, і це може допомогти студентам проводити більш сфокусовану спеціалізацію в галузі. Ці програми можуть допомогти студентам розширити свої можливості для кар'єри.

Що таке майстер в області сталого управління? Ця програма зосереджується на тому, щоб забезпечити студентам збалансоване розуміння управлінських підходів та стабільних методів. Студенти можуть отримати глибоке розуміння сучасного екологічного контексту, в якому діють підприємства. Студенти можуть вивчати курси, що охоплюють теми маркетингу, операцій, стратегії, міжнародного бізнесу, управління навколишнім середовищем, економіки, фінансів та бухгалтерського обліку. Багато програм пропонують факультативні курси, які допоможуть студентам додатково спеціалізувати свої інтереси, зосереджуючись на конкретних питаннях, включаючи методи виготовлення, аутсорсинг, транспорт та міжнародні відносини.

Студенти часто залишають програму з більш розвиненими навичками керівництва, які можуть допомогти їм набувати керівних посад. Крім того, студенти можуть отримати більш спеціалізоване розуміння екологічних проблем та методів сталого розвитку, що може зробити їх більш привабливими для роботодавців, збільшуючи перспективи роботи та заробіток.

Програма зміни цін на основі установи. Студенти можуть хотіти оцінити час виконання, щоб визначити загальні витрати на програму. Багато програм займає від двох до трьох років, але це може відрізнятися.

Студенти, які закінчують магістра в галузі сталого управління, можуть знайти різні ролі в широкомасштабних організаціях. Студенти можуть знайти посади в якості програми, асистента та старших менеджерів, які здійснюють нагляд за корпоративними програмами сталого розвитку. Окрім того, деякі студенти можуть працювати як аналітики стабільності або консультанти для корпоративних та громадських операцій. Студенти можуть також знаходити посади керівників заводів, спеціалістів по роботі з діяльністю або керівників складських приміщень, де вони можуть забезпечити належне дотримання. Деякі студенти також можуть вивчати можливості як аналітики в організаціях екологічної активності.

Майстер програми сталого менеджменту може бути знайдений у багатьох міжнародних організаціях, а онлайнові програми служать відмінною альтернативою традиційним інституціям на місцях. Щоб почати деякі дослідження, знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.