Keystone logo

2 Магістратура Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивні дослідження Спорт на відкритому повітрі 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження спорту та фізичних вправ
  • Спортивні дослідження
  • Спорт на відкритому повітрі
Сфери навчання
  • Дослідження спорту та фізичних вправ (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивні дослідження Спорт на відкритому повітрі

Магістерська програма - це програма для студентів, які мають ступінь бакалавра та бажають глибше зрозуміти предмет їх вибору. Ці ступені дозволяють студентам досліджувати обрану тему та займатися посадами на рівні керівництва в галузі.

Що таке майстер у спорті на відкритому повітрі? Студенти, котрі люблять нічого, крім того, щоб бути на відкритому повітрі і поділитися своєю пристрастю з іншими людьми, можуть цілком насолоджуватися заробленням Майстра у спорті на відкритому повітрі. Студенти можуть пройти курси по консервації, викладання на відкритому повітрі, спеціальні види спорту на свіжому повітрі тощо. Такі курси звичайно готують студентів до розробки та реалізації програм для любителів природи. Це займає студентів близько двох років, щоб закінчити програму магістра з відкритих видів спорту.

Завдяки заробленню майстра у спорті на відкритому повітрі студенти можуть освоїти всі види активного відпочинку, які вони можуть насолоджуватися як у вільний час, так і в кар'єрі. Крім того, студенти можуть навчитися виховувати різноманітні групи людей. Випускники також зазвичай залишаються з більш глибоким розумінням та вдячністю до природного світу.

Майстер спорту на відкритому повітрі може коштувати різні суми для кожного учня. Люди, які планують розпочати таку авантюру, повинні переглянути ставки за навчання кожної школи та їх місцезнаходження, щоб визначити вартість програми.

Ця програма ступеня ідеально підходить для людей, які хочуть провести свою кар'єру на великій відкритій місцевості. Випускники, які обирають спеціалізацію в галузі освіти, можуть стати режисерами таборів для традиційних літніх таборів. Національні та державні парки часто наймають випускників з майстром у спорт у відкритому космосі, щоб бути парк рейнджерами. Крім того, випускники можуть продовжувати керувати пригодами для дорослих, наприклад, заняття пішим туризмом та каякінг. Незалежно від кар'єри, ці професіонали часто витрачають більшу частину своїх робочих місць на відкрите небо.

Незалежно від того, студенти хочуть навчатися у своїх громадах чи в іншій країні, імовірно, для них є Майстер програми "Відкритий спорт". Крім того, деякі студенти вибирають онлайн-варіант. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.