Keystone logo

149 Магістратура Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивний бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження спорту та фізичних вправ
  • Спортивний бізнес
Сфери навчання
  • Дослідження спорту та фізичних вправ (149)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивний бізнес

Отримання наукового ступеня є для професіоналів в області з метою підвищення їх існуючі навички і стати більш обладнані, щоб досягти успіху в їх конкурентному полі вибору.

Що таке Майстер Спортивна бізнесу? Також відомий як магістра Sports Management або спорту адміністрації, це вчений ступінь призначена для збільшення попереднього роботу на рівні бакалавра. Курсові підкреслює різноманітність навичок і областей знання, а також супутніх в конкретних шляхів, що вони взаємодіють у спортивних підприємств, пов'язаних, в тому числі управління командою. Випускники цих програм виявляються готові для різних управлінських ролей в спортивних команд і пов'язаних з ними підприємств.

Багато студентів вибирають проводити ступінь свого господаря, тому що вони були успішними в позиції початкового рівня в області, або вони були підвищені і хочете продемонструвати свою готовність до більшої відповідальності і подальшого професійного розвитку.

Витрати на програми з управління спортивними дуже різні, залежно від типу програми і місцезнаходження. Кращий спосіб дізнатися більше про вартість програм є дослідження їх окремо.

Люди, які повні вчені ступені в спортивному бізнесі або управлінні спорту готовий рухатися вгору по сходах в професійних спортивних команд на різних рівнях, що дозволяє їм універсальність, щоб знайти їх кращі варіанти для працевлаштування шляхом культивування набір навичок, що виходить за рамки окремих видів спорту і фокуси від стратегічного вибору, які допомагають франшиз в кожній спортивній рости. Це не рідкість для керівників вищої ланки в ієрархії управління більшості команд, які складатимуться з випускників програми управління спорту на вищому рівні.

При вибуху можливість в цій області в останні роки, є широкі вибір для студентів, зацікавлених у реалізації градусів допомогою цих програм.Університети в багатьох країнах в даний час конкурують за якістю студентів, їх програми продовжують розширюватися. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.