Keystone logo

46 Магістратура Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивне тренерство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження спорту та фізичних вправ
  • Спортивне тренерство
Сфери навчання
  • Дослідження спорту та фізичних вправ (46)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивне тренерство

A 's ступінь майстра часто є першим кроком в отриманні передовий або спеціалізованої професійної позиції. Ці програми, як правило, пропонують спеціалізації для студентів, які вже придбали 's ступінь бакалавра.

Що таке Майстер в спортивному коучинг? Ці програми працюють з тестованої гіпотези про те, що здатність направляти і мотивувати спортсмен може бути культивованої на основі ретельного вивчення і практичного досвіду. Загальні курси часто охоплюють теми в психології, спортивної теорії і профілактиці травматизму. Так як ці програми, як правило, зосереджені на придбанні навичок коучингу, є також часто практичні вправи, які пов'язані з керівництвом команди в конкурентному середовищі. Можна також очікувати, щоб отримати поради від успішних тренерів і фахівців галузі поряд з ідеями з теоретиків і педагогів. Дослідження і розробка документів для публікації у фахових журналах, також часто в центрі уваги цих програм.

Тренування навичок рафінованих у ході отримання магістра в спортивний коучинг ступеня може включати в себе здатність мотивувати окремих осіб і груп. Організаційні та комунікаційні навички, необхідні для виконання більшості програм майстер 's також часто бувають корисні в різних додатках.

Коучинг градуси часто є значними інвестиціями в майбутньому один 's. Переконайтеся, що ви знаєте, масштаб інвестицій, звернувшись до відповідного відділу в кожній установі перед застосуванням.

Більшість людей, які проводять в 's ступінь магістра в цій темі роблять це з наміром стати спортивним тренером. Ці керівні посади часто вимагає високого рівня фізичної витривалості та енергії з кандидатів. Недавні випускники могли б знайти роботу в якості помічника тренера чи фахівця тренера в області, що має відношення до їх ступеня. Ці люди часто направляти спортсменів з порадами керованих даними і спілкуватися з керуючими тренерами.

Любов спорту може стати основою для успішної академічної кар'єри. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.