27 Магістратура Програми в Соціальні науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Професійні дослідження
 • Соціальні науки
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (27)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

   Магістратура Програми в Соціальні науки

   З багатьма робіт початкового рівня сьогодні вимагають ступінь бакалавра в мінімум, ступінь професійного магістра може виявитися дуже корисним. Якщо ви тільки що зі студентського школи або хочете просувати в обраній вами області, ступінь професійного магістра може дати Вам тільки край, Ви повинні в розвивається на ринку праці.

   Деякі можуть задатися питанням, "Що таке професійний магістр з соціальних наук?" Це програма ступеня, що виховує людей, на поточних понять і політики в рамках соціальних і гуманітарних наук і готує осіб застосовувати такі поняття в діловому світі, всередині країни або на міжнародному рівні , Після завершення програми, випускники можуть застосовувати соціальні концепції успішно в зусиллях по просуванню угоди компанії в соціальних питаннях.

   З такою програмою ступінь студентів не тільки дізнатися поняття, що стосуються концентрації, але вони також отримують ключові бізнес-знання та досвід.Ці аспекти можуть бути застосовані в різних сценаріїв, відкриваючи можливості для випускників проводити цілий ряд різних шляхів розвитку кар'єри.

   Вартість мірі залежить від школи до школи. Різні чинники, такі як розташування школи, середня вартість відвідування конкретної установи, і чи можете ви вчитися в людини або в режимі онлайн все це грає роль у визначенні ціни.

   Професійний майстер соціальних наук готує осіб, щоб досягти успіху в позиціях, пов'язаних із соціальними науками, у тому числі державних функцій, некомерційних організацій та професійних підприємств. Люди з такою підготовки може також прийняти рішення розширюватися в інших областях, таких, як гостинність або роботу, де вони займаються в тісній співпраці з клієнтами відносин. Деякі люди можуть також вибрати, щоб піти в бізнес для себе і стати консультантом або підрядника для різних вищезгаданих компаній.

   Після того як ви вибрали вашу ступінь важливо, щоб вибрати кращу школу для вашої конкретної ситуації. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.