Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 36 Магістратура в Соціальні дослідження сталого розвитку 2023

36 Магістратура Програми в Соціальні дослідження сталого розвитку 2023

Огляд

Щоб поглибитись у предметі, ви зможете пройти ступінь магістра після отримання свого бакалавра. Цей ступінь вищої освіти, як правило, займає два роки для завершення і особливості розширені теми, які вам часто потрібно вивчати самостійно.

Отже, що є майстром у дослідженні соціального сталого розвитку? Сталість - це те, наскільки триває щось, і вивчення соціальної стійкості дивиться на те, як довго щось може тривати у зростаючому людському житті. Це включає в себе такі речі, як медицина, продукти харчування та житловий фонд. Ви можете сподіватися дізнатися більше про зміну клімату, землеустрій та споживання енергії. Щоб підготуватися до цього ступеня, розглянути питання про завершення ступеня ділової, інженерної та соціальної структури.

У рамках програми сталого розвитку деякі навички, які ви можете навчити, - це дедуктивні міркування, управління та прийняття рішень. З гарними навичками розумування, ви можете оптимізувати своє повсякденне життя, а навички управління та прийняття рішень допоможуть вам сприяти позитивним змінам в налаштуваннях групи.

Вартість майстерної освіти залежить від багатьох речей, включаючи кількість курсів, які ви можете взяти в режимі онлайн і де вибрана ваша школа знаходиться. Важливо також з'ясувати, які книжкові витрати та реєстраційні збори ви будете платити. Коли ви фінансуєте свій бюджет, перевірте наявність стипендій та іншої фінансової допомоги.

Роботодавці, які наймають випускників із ступенем соціальної стійкості, включають державні установи, групи захисту навколишнього середовища та творці енергії. Ці роботодавці хочуть когось, хто розуміє, як найкраще керувати ресурсами у зростаючому людському житті. Ваші знання про енергетичні системи також можуть бути використані під час роботи в регуляторній сфері. Щоб розширити пошук вакансій, перегляньте корпоративну стійкість та технологічний сектор.

Через зростаючу стурбованість світовою стійкістю, більшість шкіл пропонують цю програму навчання, ніж будь-коли раніше. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Соціальні дослідження сталого розвитку
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (36)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання