Keystone logo

18 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Історія Соціальна історія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Історія
  • Соціальна історія
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (18)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Історія Соціальна історія

Для студентів, які бажають розширити свій досвід у своїй вибраній галузі та отримати право на отримання більш престижних можливостей для кар'єрного росту, отримати відповідь на отримання ступеня магістра може бути. Цей тип ступеня доступний студентам, які мають ступінь бакалавра.

Що таке майстер в соціальній історії? Цей тип ступеня дає студентам експертні знання різних суспільств та культурних відмінностей між ними. Курси можуть охоплювати різні релігії, суспільні очікування або культурні звичаї. Кожен клас, як правило, призначений для глибокого вивчення сучасних суспільств і допомагає студентам розвинути більше розуміння та вдячність за культурне різноманіття. Тверді уявлення про соціальну історію можуть допомогти студентам краще зрозуміти сучасні соціальні проблеми.

Ступінь соціальної історії може допомогти студентам отримати певні навички, які можуть призвести до більшої різноманітності високооплачуваних робочих місць у майбутньому. Студенти можуть розробити чудові аналітичні навички, які можуть сприяти подальшій кар'єрі, і вони можуть розвинути важливі проблеми та способи спілкування, які допомагають у житті.

Це може зайняти від одного до трьох років, щоб отримати магістра в соціальній історії. Вартість залежить від школи до школи. Тривалість та місце розташування програми можуть вплинути на ціну, тому краще зв'язатися з університетами для точної оцінки.

Люди зі ступенем соціальної історії зможуть знайти роботу у багатьох областях. Деякі студенти вирішують стати вчителями, інші - роботодавці. Деякі вирішують займатися кар'єрою як історики, працюючи в бібліотеці чи музеї. Деякі студенти знаходять роботу як державні службовці, а інші працюють з гуманітарними групами. Навіть кар'єра в політиці або робота в якості журналіста можуть бути варіантами для багатьох студентів.

Щоб дати студентам по всьому світу доступ до магістерських програм, багато університетів почали пропонувати онлайнові класи разом з університетами. Інтернет-класи дають студентам більшу гнучкість за їх графіками. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.