395 Магістратура Програми в Соціальна робота 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Соціальні науки
 • Соціальна робота
Сфери навчання
 • Соціальні науки (395)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістратура Програми в Соціальна робота

  Соціальні працівники несуть відповідальність за широке коло основних обов'язків у своїх громадах, управління психічне та емоційне здоров'я людей. Випускники магістра соціальної програми роботи допущена до практики консультування, запустіть клієнтських систем, провідну роль у спільноті, працювати в рамках системи соціального забезпечення або поширенню знань про психічне та емоційне здоров'я, між іншим. Більшість Магістр соціальних студентів Робота вибрати спеціалізацію в певній галузі соціальної роботи, такі як алкоголь і наркоманія, благополуччя дітей, усиновлення, бідність, соціальні зміни, права людини, розвиток громад, сексуальне насильство або міжнародного розвитку. Деякі з цих областей може мати клінічні та доклінічні додатків.

  Повний Майстер час в соціальних дипломна робота займає близько двох років, щоб завершити, хоча деякі з показаних установ, перерахованих нижче пропонуємо один рік або частину прискореного режиму навчання.Школи в Макао, Австралії, Великобританії, Ізраїлю, Австрії, Литви, Сінгапуру, США та Німеччини пропонують досить акредитованих програм, зосередивши увагу на конкретних галузях суспільного дисципліни праці.

  Щоб дізнатися більше про те, як ви можете звернутися до університету чи коледжу, щоб почати Магістр соціальної програми дипломна робота, просто прокрутіть вниз і натисніть, щоб дізнатися більше. Ви можете запросити інформацію, яка буде надіслана до вас, прямо зі школи на ваш вибір, всього за одну хвилину!