Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 17 Магістратура в Соціальна географія 2023

17 Магістратура Програми в Соціальна географія 2023

Огляд

Магістр має вищу освіту, яка спирається на інформацію, встановлену в бакалаврату. Мета таких магістерських програм, як це, полягає у забезпеченні спеціалізованого розвитку навичок у певних сферах компетенції, які дозволяють студентам здійснювати нові можливості академічно та професійно.

Що таке майстер у галузі географії людини? Це ступінь, орієнтована на вивчення руху людини та щільності населення у всьому світі. Курси з вивчення географії охоплюють великі матеріально-технічні питання, які впливають на багато країн, від ресурсних потреб до кордонів та кордонів. Деякі програми спеціалізуються спеціально на прикордонних дослідженнях, але навіть для тих, хто приймає широкий вигляд, ця підтеми становить основу ступеня.

Студенти можуть отримати розуміння масштабних моделей людського руху шляхом вивчення статистичного моделювання та дисциплінованої документації даних. Таке розуміння також може допомогти студентам розвинути розуміння політики та їх наслідків, роблячи їх більш придатними для ролей, які вони перейдуть після закінчення навчання. Вони також можуть набувати організаторських навичок під час оволодіння їх основними ступенями знань.

Витрати на навчання в цій галузі значно змінюються залежно від місця та типу навчального закладу. Це тому, що моделі фінансування вищих навчальних закладів відрізняються залежно від країни, тому вам потрібні конкретні дослідження.

Випускники гуманітарної географії користуються попитом на посади як геопросторових аналітиків, збирають дані з різних дослідницьких проектів з відкритим кодом для створення та оновлення глобальних картографічних систем. Вони також шукають посади керівників проектів, розробляють та переробляють геокодировані продукти у виробничому секторі. Нещодавно географічне положення людини стало популярною галуззю для представників фармацевтичних торгів.

Інтернет-школи, що пропонують ці програми навчання, широко розповсюджені та легко знайти. Це просто потребує невеликих досліджень. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Природничі науки
  • Географія
  • Соціальна географія
Сфери навчання
  • Природничі науки (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання