Keystone logo

23 Магістратура Програми в Соціальні науки Антропологія Соціальна антропологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Антропологія
  • Соціальна антропологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (23)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Соціальні науки Антропологія Соціальна антропологія

Магістерські програми існують для того, щоб дозволити студентам, які вже досягли певного рівня професійного досвіду в галузі, розвинути такий досвід. Програми посилюють та виховують основні компетенції, які визначають досвід керівництва та прийняття рішень, необхідні для просування в цій галузі.

Що таке майстер у галузі соціальної антропології? Це поглиблений ступінь, який спирається на основні знання антропології, отримані в програмі для студентів, з конкретними курсовими роботами в сучасних суспільствах та соціальними підходами до розуміння природи людини. Його орієнтація, як правило, сильно будується на розумінні соціальних наукових методів, а не на анатомії або археології, і її методи частіше застосовуються в сучасних суспільствах, а не ізольованих популяціях та історичних соціальних ситуаціях.

Студенти, які навчаються в цих програмах, можуть навчитися краще розуміти взаємодію з людьми, виявляти сили, що впливають на неї, і чітко передавати свої думки іншим. Ці навички безпосередньо збагачують життя і кар'єру, надаючи інструментарій для вираження зв'язків між соціальними силами та поведінкою людей.

Там немає ніякої вартості для програми ступенів соціальної антропології. Це тому, що рівень навчання залежить від місця розташування. Загалом, магістерська програма може займати від двох до трьох років повного навчання, що дозволяє легко прогнозувати витрати на навчання після вивчення шкіл.

Випускники соціальної антропології користуються попитом на посади посадових осіб місцевого самоврядування у багатьох країнах. Їх часто також проводять благодійні організації для посад офіцерів у некомерційних компаніях. Міжнародні організації також наймають випускників соціальної антропології для посад міжнародної допомоги працівникам. Це не надзвичайно, якщо працівники цих галузей отримують досвід роботи в якості працівників служби підтримки до того, як вони піднімуться на посади офіцерів.

Пошук програми, яка відповідає потребам кожного студента, починається з пошуку, який відкриває параметри. Подивіться на школи в Інтернеті та київські містечка та досліджуйте свої міжнародні варіанти. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.