Keystone logo

81 Магістратура Програми в Інженерні дослідження Системне проектування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Інженерні дослідження
 • Системне проектування
Сфери навчання
 • Інженерні дослідження (81)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Інженерні дослідження Системне проектування

  Ступінь магістра може бути отримана тільки після того, як студенти закінчили свою undergrad. Магістерська програма спрямована на подальшу освіту в будь-якій галузі навчання.

  Що таке майстер з системної інженерії? Майстер у цій галузі зосереджує увагу на сучасних засобах комунікації, навчаючи студентів аналізувати, конструювати та керувати складними інфраструктурами. Особи, які переслідують цей ступінь, можуть дізнатись про поточні тенденції в області обчислювальної техніки та мереж, про основні принципи проектування мереж зв'язку та способи взаємодії складних систем. Курси можуть також охоплювати політику планування в реальному часі, інструменти для перевірки та моделювання систем реального часу та архітектури систем реального часу.

  Випускники цієї програми, як правило, піти з сильними навичками, які включають в себе можливість аналізу та усунення різноманітних складних проблем. Крім того, студенти можуть розвинути міцні підприємницькі здібності, а також здатність мислити поза коробкою. Кожен з цих рис може виявитися цінним у будь-якій кар'єрі.

  Вартість ступеня в інженерних системах дуже сильно відрізняється і залежить від ряду факторів. Місце, тривалість та режим навчання (онлайн або в класі) можуть вплинути на остаточну ціну.

  Попит на системних інженерів високий у багатьох секторах, включаючи автомобільне, авіаційне, транспортне, матеріальне виробництво та консалтинг. Через це індивідууми, які отримали ступінь магістра в галузі, зможуть знайти роботу в галузі дизайну, матеріалів, виробництва, машинобудування або науково-дослідних та дослідно-конструкторських галузей, як інженер-технолог, інженер-дослідник та інноватор інженер-механік. Однак завдяки великим навичкам багатьох випускників студенти можуть також користуватися можливостями поза межами сфери комунікації цілком.

  Ступінь в галузі системного проектування може виявитися дуже прибутковою. Багато університетів по всьому світу пропонують цей тип ступеня як в Інтернеті, так і в класі. Щоб дізнатись більше, знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.