Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 51 Магістратура в Системи навчання 2023

51 Магістратура Програми в Системи навчання 2023

Огляд

У магістерській програмі класи пропонуються на більш високому рівні складності та специфіки, ніж у програмах, що надають ступінь бакалавра, взагалі кажучи. Ті, хто планує проводити докторські дослідження або професійну кар'єру, можуть вимагати навчання майстра.

Що таке майстер у навчальних системах? Системи навчання, технології та практики, що підтримують освіту, присутні у всіх ситуаціях, коли передаються знання чи навички. Приклади можуть варіюватися від комп'ютерного моделювання для вчених-фізиків до чогось основного, як сама мова. Студенти, швидше за все, дізнаються, що програми, що досліджують предмет, несуть різні назви, такі як технології навчальних систем, навчальна наука або освітні системи. Курсова робота зазвичай аналогічна, незалежно від назви. Потрібно розраховувати на заняття з інновацій, освітніх досліджень, навчального проектування та розробки систем. Більшість програм вимагають відповідного досвіду роботи або бакалаврат рівня навчання для вступу.

Розуміння того, як навчальні роботи можуть призвести до більшого особистого академічного успіху. Це також може допомогти оптимізувати здатність вчити різноманітні теми. Крім того, більшість випускників навчальних систем магістерських програм знаходять, що вони краще ознайомлені з комунікаційними технологіями, що є корисним навичкам у багатьох академічних і професійних кар'єрах.

Вивчення ступеня магістра в цій темі може змінюватися на основі багатьох факторів. Місце проведення школи, індивідуальні досягнення та фокус на курсі, такі як науково-дослідні та професійні, визначають ціну. Витрати часто перелічені десь у описі програми.

Навчання часто є першою професією, яка приходить на розум при обговоренні будь-якого ступеня освіти. Традиційні викладачі класних закладів можуть скористатися цією програмою навчання, але так могли б і дослідники. Ці люди стимулюють ефективність та доступність інформації шляхом розробки нових технологій та оптимізації існуючих систем. Додаткові можливості можуть існувати в корпоративному світі, де експертам освітніх систем у людських ресурсах або навчальних департаментах часто покладають завдання сприяти стабільному пересуванню та перепідготовці в період зростання та реструктуризації, відповідно.

Можна заробити Майстер в навчальних системах у будь-якій кількості університетів у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Освітні технології
  • Системи навчання
Сфери навчання
  • Педагогіка (51)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання