Keystone logo

47 Магістратура Програми в Педагогіка Середня освіта 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Педагогіка
 • Середня освіта
Сфери навчання
 • Педагогіка (47)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Педагогіка Середня освіта

  Master 's ступенів і їх відповідні ліцензії можуть бути необхідні для певних кар'єри. Вони також можуть бути сполучною ланкою між студентами і докторантуру.

  Що таке Майстер в середню освіту? Ці програми найчастіше призначені для підготовки майбутніх вчителів інструктувати студентів в пост-початкових класах. Це, як правило, включає в себе завершуючи курси за спеціальністю, такі як мистецтво, музика, математика, гуманітарні та науки, а також розвиток знань у всьому діапазоні суб'єктів розвіданих під час середньої освіти. Курси з етики, педагогічної теорії, соціології та науки оцінки також, як правило, невід'ємна частина цього майстра 's ступеня. Студенти повинні очікувати, щоб провести десь між двома і чотири роки, перш ніж вони вручаються майстер 'и ступінь в галузі середньої освіти.

  Багато установ пропонують підготовку до ліцензування іспитів конкретної юрисдикції, а деякі навіть включати такі курсові в програму.У доповненні до підготовки ліцензування, ці програми часто прагнуть забезпечити свої випускник з навичками і знаннями, необхідними для досягнення успіху в якості викладача, таких як ефективне планування уроків і точної оцінка студента.

  Подивіться в відділ приймальної комісії обраного установи для точній і найновішій оцінки витрат на навчання. Це часто є найбільш надійним джерелом такої інформації.

  Основна мета більшості учасників в середній магістерської програми 's освіту, щоб стати вчителем. У більшості країн це положення вимагає великого процесу навчання, стажування та ліцензування, перш ніж вважаються кандидатами на постійне місце. Існує іноді період очікування перед тим, як учитель стає штатним шляхом розгляду і затвердження радою. Вчителі, як правило, відповідає за розробку і створення унікального класну на основі педагогічної теорії і організаційних цілей навчання.Вони також часто залучаються до відповідальності за успіх студентів під їх керівництвом. Вчителі, як правило, займатися діяльністю, крім провідних класів, таких як консультування студентські клуби або коучинг спортивних команд.

  Програма відразу ж середню освіту, ймовірно, там чекає вас. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.