Keystone logo

1 Магістратура Програми в Науки про життя Біотехнологія Сенсорні науки 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Науки про життя
  • Біотехнологія
  • Сенсорні науки
Сфери навчання
  • Науки про життя (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Науки про життя Біотехнологія Сенсорні науки

Якщо ви любите дослідження, і ви любите їжу, то Майстер в сенсорних науки може бути для вас. Ви можете не тільки отримати більш глибоке розуміння того, як люди відчувають їжу за допомогою органів чуття, але багато різних кар'єри та освітніх двері можна швидко відкривати для вас після завершення навчання.

Що таке Майстер в сенсорних науки? Це програма навчання, яка зосереджується на тому, як люди використовують свої почуття при спілкуванні з їжею. Дослідження, як правило, зосереджені на запах, смак і дотик. Курси можуть охоплювати цілий ряд питань, в тому числі сенсорних методів і оцінки, психофізики і споживчих досліджень. На додаток до регулярних курсам, необхідних, студенти, як правило, планується завершити свою власну науково-дослідну роботу до закінчення. У деяких випадках, науково-дослідний проект займає більшість дослідження. Програми зазвичай тривають один рік.

Переваги для вивчення сенсорної науки дуже багато.Студенти отримують краще розуміння того, як люди відчувають їжу так, щоб краще ринку продукції споживачам. Це також відкриває багато дверей кар'єри на міжнародному рівні, так як багато продуктів харчування та дослідницькі компанії в усьому світі зацікавлені в випускників цієї області.

Вартість майстер в сенсорній науки в чому залежить від того, де студенти обирають для вивчення і чи варто поступати вони в програмі однієї або двох років. Інші фактори, такі як житло, харчування і транспорт, повинні бути розглянуті, якщо вивчати на території кампуса. Досліджуйте свою програму, щоб зрозуміти всі витрати.

Є багато можливостей унікальною кар'єри, коли ви обираєте для вивчення сенсорної науки. Випускники програми можуть працювати в досліджень, спрямованих на розвиток харчової, маркетингу та сенсорної технології. Продовольчі компанії і навіть державні науково-дослідні установи можуть найняти студентів зі ступенем магістра в сенсорних науки. Завершення цієї міри може також привести студентів продовжити освіту в програмі PhD.

Студенти, як правило, заявку на будь-якому дослідженні на території кампуса і дистанційного навчання. Ви, ймовірно, знадобиться стенограму з попереднього школі для програми. Інтерв'ю може знадобитися, а також. Для отримання додаткової інформації, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.