Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 7 Магістратура в Світова історія 2023

7 Магістратура Програми в Світова історія 2023

Огляд

Для досягнення ступеня магістра необхідно мати ступінь бакалавра. Магістерська програма - це спосіб для студентів покращити свої знання у вибраній галузі навчання та розширити кар'єру.

Що таке майстер у всесвітній історії? Майстер в цій галузі навчання зазвичай займає два роки, і він складається з освіти в постколоніальній історії, політиці, глобальній соціальній історії та / або культурній історії. Особа, яка проходить ступінь у цій галузі, може отримати більш глибоке розуміння релігії, людей, ідей та об'єктів, а також досліджувати взаємодію кожного з цих понять. Курси можуть зосередити увагу на ролі влади, релігії, емоцій та соціальних відносин у кожній культурі.

Випускник зі ступенем світової історії може розвинути багато цінних навичок та рис, включаючи можливість зробити обґрунтовані висновки на основі глибокого розуміння досліджуваного предмету. Студенти цього поля, як правило, більш критично ставляться до інформації, наданої їм, але ще більш співчутливі та розуміння інших. Кожен із цих рис може добре служити людям у всіх аспектах свого життя.

Вартість ступеня магістра дуже відрізняється і залежить від ряду факторів. Де живуть студенти, чи беруть курси в Інтернеті або в класі, і скільки часу тривалість програми може вплинути на остаточну ціну.

Випускники цієї галузі, як правило, вважають, що вони добре працюють, створюючи свої дослідження як аспірантуру. Тим не менше, ті, хто не бажає продовжувати йти до школи, можуть також мати успіх у науково-дослідних інститутах як науковці, академічні установи як викладачі та професори, музеї як експерти з питань спадщини та державні установи як дипломати. Фізичні особи також можуть претендувати на кар'єри в галузі журналістики, написання та маркетингу.

Багато університетів мають магістерську програму в світовій історії, а ряд пропонує онлайн-курси для зручності та простоти. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Історія
  • Світова історія
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання