Keystone logo

4 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Світова література 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Світова література
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Світова література

Ступінь магістра є якість дворічна програма, яка дає освіту вам потрібно рухатися вперед з вашої професійної кар'єри. Це допоможе вам прийняти ступінь вашого бакалавра на наступний рівень і повинен відкрити двері для інших можливостей для працевлаштування.

Ви можете запитати, що таке магістр в області світової літератури? Протягом двох років ця програма повинна охоплювати все, що пов'язано з світової літератури в шляху поглибленого вивчення. Це дає вам більш високий рівень освіти і нових кар'єрних можливостей, а також. Ви можете зосередитися на курси, як шедеври європейської літератури, шедеврів літературної критики, культурології, близькосхідної літератури і культури, азіатської літератури, жінок у світовій літературі, і передові дисциплінарному дослідження.

У цій програмі ви дізнаєтеся все про літературу і культуру минулого, розширюючи свої знання, коли мова йде про історію світу.Ви, ймовірно, доведеться вивчати іншу мову, а також, в якому підкреслюється переконання, що мова і література переплітаються між собою. Ви навчитеся цінувати культуру інших людей в сучасному світі.

Ступінь магістра не так дорого, як отримати ступінь бакалавра, в основному, тому що програми коротше за тривалістю. Вартість протягом двох років буде залежати від того, яку школу ви відвідуєте і в якій країні.

Хоча багато хто може подумати, що варіанти кар'єри для світової літератури обмежені, це не обов'язково так. Є дійсно багато речей, які ви можете зробити з цього ступеня. Ви можете вибрати один з фотографії, прекрасний художник, літературний агент, інтернет-фахівця, консультанта, юриста, аналітика, реклама виконавчої рахунку, організатора спільноти, театрального актора або менеджер, видавець, редактор, журналіст, сценарист, психолог, продюсер радіо, тележурналістом, людських ресурсів фахівець, бібліотекар, професор, медичної школи, або Соц.работніца.Дослідження кожного з них і з'ясувати, яка робота підійде вам найкраще.

Якщо у вас є можливість, ви повинні скористатися отримання ступеня вашого господаря. Ви можете взяти курси в Інтернеті, якщо вам потрібно, або ви можете вибрати опцію в своєму класі. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.