Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Магістратура в Садівництво 2023

1 Магістратура Програми в Садівництво 2023

Огляд

Багато дипломних програм бакалавра мають природну освіту. Один із варіантів на цьому рівні - ступінь магістра. Майстерні програми, як правило, забезпечують професійну підготовку до певної кар'єри.

Ті студенти, які мають ступінь бакалавра в галузі наук про Землю або суміжних областях, можуть бути зацікавлені в тому, щоб дізнатись, що таке майстер садівництва. Область садівництва прагне залучити людей до навколишнього середовища, щоб забезпечити творчі рішення для вирішення проблем сільського господарства, ландшафтного дизайну та шляхів використання земельними ділянками людей. Підфільми та сфери спеціалізації можуть включати квітникарство, технологію парникових технологій, виноградарство, збереження води, селекцію рослин, дієтичне втручання та сільськогосподарські екосистеми.

Виконання ступеня магістра садівництва може надати студентам кращі уміння спілкування, особливо в тому, що стосується обміну та представлення знань про дослідження, стратегію та дизайн садівництва. Крім того, випускники повинні мати можливість виявляти та оцінювати різні проблеми та рішення, що стосуються ландшафтів та сільського господарства.

З програмами денної форми навчання магістр садівництва може бути завершений приблизно через два роки. Неповний робочий день може зайняти від трьох до п'яти років. Фінансові витрати різняться залежно від місця навчання.

Залежно від ступеня спеціалізації, ступінь магістра садівництва може призвести до широкого спектру кар'єри. Вони можуть бути засновані на дослідженнях, ландшафтному дизайні, консервації, вирощуванні, біогенетиці або маркетингу. Прикладами конкретної кар'єри є ландшафтний архітектор, біогенетик, молекулярний вчений, професор або викладач. Інші варіанти включають в себе роботу в якості менеджера для дитячої, консерваторії або громадського саду; починаючи бізнес як виробник фруктів або овочів; або перевіряючи якість сільськогосподарського виробництва приватних або державних корпорацій.

Курси випускників садівництва пропонуються в багатьох країнах світу. Існують також варіанти участі або всієї програми в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Життєві навички
  • DIY
  • Садівництво
Сфери навчання
  • Життєві навички (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання