Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 34 Магістратура в Розробка продуктів 2023

34 Магістратура Програми в Розробка продуктів 2023

Огляд

Для тих, хто хоче бути на передньому краї дизайну та інновацій, магістр в галузі розробки продуктів пропонує навички, необхідні для успіху в сучасному 'и світі високих технологій. З цього ступеня, студенти вивчають як технічні, так і бізнес-навички, необхідні для керівні посади в технологічних областях.

Що таке Майстер в області розробки продукту? Майстер в продукті пар розвитку інженерної ноу-хау з навичками управління. Ступеня зазвичай займає один-два роки, щоб закінчити, залежно від програми і темпів навчання. Курсова може включати в себе розробки стратегії, принципи управління, пісне розвитку, корпоративних систем, маркетингові дослідження, маркетинг продукту і бізнесу і фінансів. Завдяки інтеграції освітньої основи з практичним наукових і промислових передової практики, студенти готові вести проектування та розробку нових продуктів.

Майстер в області розробки продукту дає технічних фахівців, перевага в конкурентному полі.Студенти залишити програму, підготовлену вести різні групи технічних фахівців у вирішенні проблем і в розробці інноваційних рішень і продуктів.

Витрати на магістра розвитку продуктів широко варіюватися. Майбутні студенти повинні перевірити з конкретною програмою вони зацікавлені, щоб дізнатися більше про витрати і варіантів навчання.

Випускники зі ступенем магістра в галузі розробки продукту може вийти на керівних посадах провідних технологіях у широкому спектрі галузей промисловості. Від банків до фірм з розробки програмного забезпечення, підприємства повинні професіонали, як в технічних навичок та ділової хватки, щоб привести наукові дослідження і розробки. З вчений ступінь у галузі розробки продукції, студенти мають рясні вибір кар'єри. Якщо ви повний робочий день професіонал в області технологій, хто хоче зробити наступний крок кар'єрними сходами або інженера, сподіваючись вивчити ефективні управлінські навички, щоб очолити команду, магістр у галузі розробки продукції може відкрити нові можливості.

З очною, заочною та онлайн варіантів на національному та міжнародному рівні, є програма розроблена, щоб відповідати будь-який графік. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Інженерні дослідження
 • Розробка продуктів
Сфери навчання
 • Інженерні дослідження (34)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання