Keystone logo

117 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Релігієзнавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Релігієзнавство
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (117)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Релігієзнавство

Студенти з цікавістю в отриманні ступеня магістра повинні шукати в акредитованому університеті, який пропонує програму, яка звертається до їх наукових інтересів. Градусів Кращі майстри удостоєні коли велике дослідження і дослідження були завершені через кваліфікованим установи. Майстер в області релігієзнавства є унікальним ступінь, яка може звернутися як до академічної та духовно-однодумців особистості.

&nbsp

Що таке Майстер в області релігієзнавства? Вивчення релігії велика тема, яка включає в себе широкий спектр міждисциплінарних підходів. Студенти будуть вивчати все, починаючи від історії релігії до теології та релігійної теорії. Міждисциплінарний підхід до Майстра в релігійних досліджень може також включати впливу релігії на культуру, мистецтво, чи психології.

&nbsp

Який би підхід студент бере їх релігійної ступеня досліджень, це нагородження галузі дослідження можуть вплинути як духовні, так і світські мислення.Розуміння одного або декількох релігій може допомогти людям з'єднатися з іншими різних культурних традицій і полів думки.

&nbsp

Тому що вартість програми магістра буде варіюватися від одного навчального закладу до іншого, це важливо для потенційних студентів підходити до фінансових офіси школах вони зацікавлені в участі, щоб дізнатися більше про ціну зборів та навчання. Студенти повинні порівняти вартість кожної програми і визначити значення освіти пропонується на основі повноважень, в окремій школі або програмі.

&nbsp

Загальні вибір кар'єри для випускників релігійних досліджень, включають міністрів, дипломатів, професорів і керівників ділових відносин. При виборі магістра програми релігієзнавства, студенти повинні розглянути, де вони хочуть, щоб їх освіту, щоб взяти їх у своїй майбутній кар'єрі. Студенти повинні вибрати програму, яка збігалася з їхніми духовними інтересами і кар'єрні устремління.

&nbsp

Студенти шукають можливість розширити як світські, так і духовні знання можуть виявити, що Майстер в області релігієзнавства є ідеальним рішенням для їх освітньої діяльності. Щоб застосувати онлайн, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.