Keystone logo

10 Магістратура Програми в Архітектурні дослідження Регіональне планування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Архітектурні дослідження
  • Регіональне планування
Сфери навчання
  • Архітектурні дослідження (10)
    • Повернутися до основної категорії
    Локації
    Знайти більше місць
    Тип ступеня
    Тривалість
    Темп навчання
    Мова
    Мова
    Формат навчання

    Магістратура Програми в Архітектурні дослідження Регіональне планування

    Магістерська ступінь - це ступінь вищої освіти, в якій студенти здобували знання у своїх виділених академічних сферах із сфокусованими курсами підвищення кваліфікації. Програми зазвичай вимагають від одного до двох років навчання.

    Що таке майстер регіонального планування? Ці програми дозволяють учням розвивати концептуальне розуміння досліджень землекористування та навичок управління кар'єрою як регіональних або міських планувальників у комерційних умовах. Студенти мають можливість зрозуміти, як міське та регіональне планування впливає на добробут мешканців у реальному світі та навчитися працювати з іншими фахівцями на вдосконалення проектів. Теми курсу можуть включати економіку, дизайн, юридичні дослідження, охорону здоров'я та безпеку, планування бюджету, екологічні дослідження та інфраструктуру. Прийом може вимагати попереднього завершення курсів або бакалаврів з відповідних предметів, таких як економіка, математика та географія.

    Завершення магістра в регіональному плануванні може запропонувати багато корисних переваг. Студенти мають можливість вивчати цінні навички організації, спілкування та лідерства, необхідні для успішної кар'єри, конкурентного рівня заробітної плати та формування особистого характеру.

    Вартість приймання програми може бути різною залежно від місця розташування кожної установи. Очікуваним студентам пропонується звернутися до конкретних шкіл, які пропонують свою бажану програму для отримання додаткової інформації стосовно витрат та інших вимог.

    Студенти можуть розраховувати на використання ступеня регіонального планування у різноманітних нагородних кар'єрах. Потенційні позиції, які допомагають розвивати та покращувати громади, включають міських і регіональних плановиків, розробників громад, менеджерів житла, адміністраторів державних служб, державних службовців, будівельних інспекторів, ландшафтних архітекторів, агентів з нерухомості, розробників геологорозвідувальних робіт та менеджерів з питань навколишнього середовища. Регіональні планувальники часто працюють у різних аспектах громади, включаючи місцеве самоврядування, політичні організації, природоохоронні органи та медичні центри.

    Існує багато міжнародних та гнучких варіантів курсів заочного навчання для всіх студентів. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.