Keystone logo

4 Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Дослідження радіо 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Дослідження радіо
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Дослідження радіо

Ступінь магістра є загальноприйнятим науковим призначенням, що сприяє розвитку навичок, розроблених у відповідній програмі бакалавра. Студенти, які допущені до магістерських програм, як правило, вже завершили комплексні курси з вищої освіти за широким колом дисциплін, включаючи, але не обмежуючись, англійську, історію, базову математику, гуманітарні науки, філософію, образотворче мистецтво та соціальні науки.

Просто що таке майстер в радіопередаванні? Цей суворий курс навчання, як правило, завершується приблизно через два роки, і включає в себе ретельний огляд та освіту у всіх аспектах сучасного радіопродукції як корпоративної, так і позаштатної середовища. Студенти повинні розраховувати на вивчення радіо та звукозапису та редагування, технології мікрофону, запис та веб-вміння, розробку та планування програм, розробку талантів, керування командами та управління проектами серед інших пов'язаних з ними областей. Додаткова увага буде приділятися моральним та етичним міркуванням, оскільки вони стосуються засобів масової інформації.

Студенти, які успішно отримують ступінь магістра радіозв'язку, мають навички, необхідні для роботи у широкому колі конкурентноспроможних світових компаній, і часто їх наймають раніше і здатні вимагати вищі зарплати, ніж їхні менш освічені колеги.

Вартість отримання магістра в галузі радіопередавальних робіт значно відрізняється як у школі, так і в географічному регіоні, тому зацікавленим студентам рекомендується звертатися безпосередньо до кожної з цікавих шкіл безпосередньо для отримання конкретної та відповідної інформації про навчання.

Студенти з радіомовлення готуються до роботи в широкому асортименті мультимедійних можливостей. Багато хто відразу знаходить роботу з радіопродукції, програмування, новин, анонсування та реклами продажів серед інших областей. Хоча багато студентів відразу прагнуть працювати в індустрії розваг або в вищих навчальних закладах після закінчення навчання, інші ж використовують ступінь ступеня радіотехніки як кроки до отримання ще більш високого ступеня.

Якщо ступінь магістра радіозв'язку звучить як правильний курс навчання для вас, вивчіть численні освітні можливості, доступні в усьому світі, використовуючи нашу широку базу даних. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.