Keystone logo

6 Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Журналістика Радіожурналістика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Журналістика
  • Радіожурналістика
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Журналістика Радіожурналістика

Ступінь магістра відповідає ступеню бакалавра, зосереджуючи увагу на досягненні передових знань у галузі вивчення або професійної практики. Це перший рівень вищої освіти і вважається ступенем другого циклу в академічних, що передують докторанту.

Що таке майстер в галузі трансляції журналістики? Цей ступінь готує студентів до кар'єри в ефірі та електронній журналістиці шляхом теоретичного навчання та практичного навчання. Можна викладати виробничі та редакторські навички для радіо та телебачення, а також фінансування досліджень та виробництва. Запитані теми можуть включати написання, збір інформації, звітність та анкерування на різних платформах. Інші можливі курсові роботи можуть включати в себе трансляцію історії, галузевих правил та правил, актів публічної служби, польових та студійних робіт, звуку та візуальних зображень.

Студенти, які отримують ступінь магістра в галузі ефірної журналістики, навчаються специфічним креативним та технічним навичкам виробництва, необхідним для трансляції на традиційних та нових медіа-платформах. Тренінги з комунікації та мовлення, шоу-хостинг та написання сценаріїв корисні для майбутніх ролей.

Вартість магістра в журналістській трансляції коливається і часто ґрунтується на навчальному закладі та тривалості програми, яка триває щонайменше рік. Тип школи та його міжнародний рівень також впливає на витрати.

Випускники цієї програми можуть чекати кар'єри в ефірі, соціальних мережах або мультимедіа. Вони зазвичай отримують досвід, необхідний для позицій на ринках малого та середнього бізнесу, які в кінцевому підсумку готують їх до відкриття вакансій на великих ринках або у великих мережах широкомовної мережі. Деякі приклади заняття включають помічників виробництва спортивної мережі, продюсер іспанської мовної мережі, медіа-операції для професійної спортивної команди та оператор електронної графіки для великої мережі кабельного телебачення.

Майстер програми трансляції журналістики пропонуються в усьому світі різними установами. Вони можуть бути засновані на кампусі, в Інтернеті або обидва. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.