Keystone logo

1 Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Підготовка приватного персоналу 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Туризм і готельний бізнес
  • Готельний бізнес
  • Підготовка приватного персоналу
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular degree type

Popular study format

Магістратура Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Підготовка приватного персоналу

Після отримання ступеня бакалавра деякі випускники продовжують навчання за програмами магістра. З магістра студенти стають більш спеціалізованими, ніж раніше, і отримують більш глибоке розуміння вибраних тем. Таким чином, багато ступінь магістра призводить до більш високооплачуваних перспектив роботи.

Що таке майстер у підготовці приватних кадрів? Багато підприємств, особливо в сфері гостинності та обслуговування, вимагають спеціальної підготовки для кожного співробітника компанії. Студенти, які переслідують магістра під час підготовки персоналу, навчаються проводити таке навчання. Курси можуть включати обслуговування, управління бізнесом та навіть стажування на місці. Деякі програми також вимагають, щоб студенти закінчили дисертацію на випуск. Програми можуть тривати від 14 місяців до двох років, залежно від кількості годин, протягом яких студент забирає кожен термін.

Випускники магістерської підготовки приватних кадрів можуть отримати відмінні навички управління, які вражають роботодавців. Крім того, ці випускники, як правило, мають бездоганне спілкування та вміння організувати інформацію.

Оскільки багато різних університетів пропонують ці ступені магістра, не існує платних витрат на підготовку магістра під час підготовки приватних кадрів. Студенти сплачують різні ставки в залежності від установи та громадянства студента. Важливо, щоб майбутні студенти перевірили з вибором університету, щоб визначити потенційні витрати.

Великі компанії можуть наймати людей магістрами з приватних тренінгів, щоб стати інструкторами, створювати і контролювати навчальні програми на повний робочий день. Інші випускники з таким ступенем вважають за краще стати консультантами, в яких невеликі компанії вносять капітальний ремонт своїх навчальних програм протягом короткого часу. Багато випускників з магістерською програмою приватних кадрів працюють у сфері гостинності та обслуговування. Однак існує також потреба у технологічних, туристичних та інших секторах.

Студенти можуть заробити магістра в підготовці приватних кадрів практично з будь-якого місця. Вони можуть вибирати з онлайн-програм, місцевих університетів або коледжів по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.